TWARZ

Głęboka regeneracja skóry

Działanie lasera Emerge powoduje głęboką przebudowę skóry. Jest przeznaczony do resurfacingu, stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalne gojenie się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra pozbawiona głębokich bruzd i zmarszczek.

LASER PALOMAR EMERGE™

Obecnie medycyna estetyczna jest w stanie zniwelować prawie każdy defekt skóry. Jeśli chcesz zadziałać na nią kompleksowo, ujędrnić i wygładzić jej strukturę, zniwelowanie nie tylko zmarszczki, ale i przebarwienia, a także rozszerzone pory, zabieg z wykorzystaniem laseru Emerge Palomar jest dla Ciebie! Laser frakcyjny Emerge wyprodukowany został przez amerykańską firmę Palomar, która zajmuje się produkcją nowoczesnych urządzeń, wykorzystywanych przez medycynę estetyczną. Przeznaczony jest do odmładzania skóry, a także usuwania powierzchownych niedoskonałości. Posiada specjalny certyfikat FDA, który potwierdza jego skuteczność w usuwaniu kurzych łapek i innych zmarszczek mimicznych. Laser w kontrolowany sposób uszkadza naskórek oraz skórę właściwą, co pobudza ją do wzmożonej regeneracji. Dzięki temu włókna kolagenu i elastyny, będące fundamentem skóry, zostają odbudowane. Przy tym nie narusza jej ciągłości. Urządzenie wyróżnia się wysoką skutecznością działania.

Laser frakcyjny

Emerge laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR, światowego lidera w tworzeniu technologii laserowych dla medycyny estetycznej. Jego działanie powoduje głęboką regenerację skóry. Laser Emerge przeznaczony jest do wykonywania zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji lub jej okres jest bardzo krótki. Laser Emerge posiada certyfikat FDA na usuwanie „kurzych łapek”.

Jak skuteczne są zabiegi laserem Emerge?

Pierwsze efekty widać już na drugi dzień, natomiast najlepsze rezultaty zauważamy po upływie 2-3 tygodni.

Skuteczność potwierdzona w niżej wymienionych problemach skóry:

 • zmarszczki i bruzdy
 • przebarwienia i zmiany pigmentowe
 • utrata napięcia i jędrności skóry
 • blizny
 • rozstępy
 • kurze łapki
 • nierówna tekstura skóry
 • porowatość i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
 • blizny potrądzikowe
 • starzejące się dłonie
 • zmarszczki na szyi i dekolcie

Jak działa frakcyjny nieablacyjny laser Emerge?

Frakcyjny czyli „niecałkowity” oznacza, iż oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni miejsca poddawanego zabiegowi, a jedynie pewną jej część w postaci punktów „kropek”. Pomiędzy tymi punktami znajduje się część zdrowej nienaświetlonej tkanki, co umożliwia uruchomienie naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych. Dzięki temu uzyskujemy ujędrnienie i napięcie skóry poprzez jej odbudowę i produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Nieablacyjny – działa na zasadzie kontrolowanego uszkodzenia i pobudzenia do produkcji nowego kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Stąd zabiegi nie wymagają rekonwalescencji, jak w przypadku zabiegów ablacyjnych.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego. Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza konsultację wykluczającą przeciwwskazania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, dobiera się odpowiednie parametry. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry głowica przykładana jest do miejsca zabiegowego i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórek są zastępowane nową tkanką. Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskonfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe przed i po zabiegu.

Jak długo trwa zabieg?

Większość zabiegów trwa od 15 – 40 minut. W zależności od kondycji skóry wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów. W przypadku odmładzania skóry to 3-6 zabiegów raz na 2 tygodnie.

Przy redukcji blizn, rozstępów i przebarwień 5-10 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta, możemy odczuwać ciepło. Schładzamy skórę kompresem zimnym. Zaczerwienienie utrzymuje się do wieczora. Po zabiegu widoczne są drobne strupki, które po tygodniu maksymalnie dwóch tygodniach ulegają całkowitemu złuszczeniu.

ZALECENIA PO ZABIEGU:
używanie kremu ochronnego z wysokim filtrem – SPF 50, przez minimum 4 tygodnie po wykonaniu zabiegu,
delikatna pielęgnacja skóry, mycie preparatem bez alkoholu,
rezygnacja z opalania w ciągu 4 tygodni po zabiegu,
smarowanie skóry kremem zaleconym przez osobę wykonującą zabieg,
unikanie basenu oraz sauny przez tydzień po zabiegu,
zaleca się unikać mocnego makijażu,
nie wykonywać intensywnych ćwiczeń w przeciągu 3 dni po zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PALOMAR EMERGE:
-stosowanie fotouczulających ziół, czyli dziurawca, skrzypu polnego oraz nagietka, a także antybiotyków oraz leków antydepresyjnych, doustne przyjmowanie retinoidów oraz izotretinoiny, fotodermatozy,
-opalona skóra, również stosowanie samoopalaczy,
-aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne,
-łuszczyca,
-atopowe zapalenie skóry,
-wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w ciągu 4 tygodni przed zabiegiem,
-nowotwory skóry,
-cukrzyca,
-wykonywane peelingi na krótko przed zabiegiem,
-obniżona odporność organizmu,
-ciąża i okres karmienia piersią.

7

Dla kogo przeznaczone są zabiegi laserem Emerge?

Zabiegi skierowane są dla osób, które borykają się z problemem niedoskonałości skóry typu:

 • zmarszczki mimiczne oraz wszelkie widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem. Trudno ustrzec się zmarszczek mimicznych np. wokół oczu. Emerge jako jeden z nielicznych laserów posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji kurzych łapek. Poza tym redukuje inne zmarszczki mimiczne: lwią zmarszczkę, palacza, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na szyi, dekolcie czy dłoniach
 • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
 • nierówna tekstura skóry
 • zmiany pigmentowe
 • rozstępy – to powszechny problem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów skutecznie redukuje ten problem w sposób nieinwazyjny bez rekonwalescencji
 • blizny – w tym oparzeniowe, potrądzikowe, cięte, szarpane, pooperacyjne.

Laser frakcyjny przebudowuje skórę, a zniszczoną tkankę zastępuje nową i zdrową skórą. Po kilku zabiegach szpecące ślady na ciele zostaną zredukowane do minimum.

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia