TWARZ

Zabiegi na poprawę kondycji skóry ciała i twarzy, niezależnie od wieku.

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

EFEKTY:

• likwiduje wszelkie obwisłości na twarzy, szyi i ciele
• likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza zmarszczki
• poprawia owal twarzy i podnosi opadające policzki
• poprawia elastyczność i napięcie skóry
• doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie
• likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami
• poprawia skórę dekoltu i wygląd piersi

WSKAZANIA:

  • brak owalu twarzy
  • widoczne zmarszczki
  • bruzdy wargowo-nosowe
  • wiotkość skóry na brzuchu po przebytym porodzie
  • utrata jędrności skóry na twarzy, dekolcie i szyi wynikająca ze starzenia się czy utraty zbędnych kilogramów
  • utrata jędrności obszarów ciała spowodowana starzeniem się skóry czy utratą wagi
L5

Wraz z upływem lat organizm ludzki traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Wskutek tego, na skórze pojawiają się zmarszczki, a jej elastyczność i jędrność ulega obniżeniu. Warto zatem podjąć walkę z oznakami starzenia i pomóc skórze odzyskać świeży i młody wygląd. Zastosowanie tego urządzenia polecane jest wszystkim tym, którzy pragną efektywnego odmłodzenia bez użycia skalpela i bez przechodzenia przez długi okres rekonwalescencji, przy jednocześnym długofalowym, pozytywnym rezultacie leczenia.
Lifting termiczny Zaffiro (thermolifting) jest określany jako przełomowy w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry. Jego działanie bazuje na technologii promieniowania podczerwonego IR o długości fali 750-1800 nm. Jest idealny dla osób pragnących przywrócić elastyczność skóry, zniwelować zmarszczki bez ingerencji chirurgicznej. Zabieg zagęszcza skórę pacjentów bezboleśnie i na długi okres dzięki stymulacji włókien kolagenu. Odwraca on naturalne procesy starzenia się skóry i utraty kolagenu.

Efekty Zaffiro

• likwiduje wszelkie obwisłości na twarzy, szyi i ciele
• likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza zmarszczki
• poprawia owal twarzy i podnosi opadające policzki
• poprawia elastyczność i napięcie skóry
• doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie
• likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami
• poprawia skórę dekoltu i wygląd piersi
Z reguły koncentrujemy się na młodym wyglądzie twarzy, szyi i dekoltu. A przecież są inne partie ciała, które z wiekiem czy wskutek ciąży lub szybkiej utraty wagi, również potrzebują wsparcia w postaci poprawy napięcia skóry. Odpowiedzią na to jest właśnie Zaffiro które skutecznie działa na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia.

Dla kogo rekomendowane jest Zaffiro®?
TermoliftingZaffiro® został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które myślą o poprawieniu kondycji skóry ciała i twarzy, niezależnie od wieku. Profilaktycznie – aby zapobiec procesowi starzenia się skóry – można go stosować już między 25 a 35 rokiem życia, ale wtedy z reguły nie wykonuje się więcej niż jednego zabiegu. Osobom, które ukończyły 35. rok życia, zalecana jest już seria zabiegów. Ponadto z zabiegów Zaffiro® korzystają kobiety po ciąży. Termolifting można wykonywać na skórze opalonej czy skórze z problemami naczyniowymi.
Zasada działania ZAFFIRO®?
Zasada działania termoliftinguZaffiro® opiera się na działaniu promieniowania podczerwonego IR o długości fali (750-1800 nm). Głowica urządzenia, które emituje promieniowanie, wykonana jest ze szlachetnego szkła szafirowego. Promieniowanie pozwala na rozgrzanie nawet głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, a jednocześnie urządzenie zapewnia ochronne chłodzenie powierzchniowych warstw naskórka przed emisją IR, jak i po niej. Pogrzanie dolnych warstw skóry, które jej najważniejszą częścią zabiegu, ma na celu podrażnienie włókien kolagenowych. Obkurczają się one, a skóra wraca do swojego pierwotnego stanu. Staje się bardziej napięta i elastyczna, a dzięki temu sprawia wrażenie młodszej. Zanikają też zmarszczki lub stają się mniej widoczne, a efekty te można zaobserwować już w trakcie zabiegu (I ETAP). Rezultatem termoliftingu, tym razem długofalowym, jest również pobudzenie fibroblastów, które zaczynają produkować nowe włókna kolagenowe. Ilość białka wzrasta nawet o 30%, co korzystnie wpływa na lifting skóry. Neokolagenogeneza, czyli proces tworzenia nowego kolagenu, postępuje stopniowo. Pełne rezultaty zabiegu można zobaczyć po 3–6 miesiącach (II ETAP).
Jak wygląda przebieg zabiegu?
Zabieg termoliftinguZaffiro® składa się z kilku etapów. Na początku na te obszary ciała, które obejmuje zabieg, nakładany jest żel chłodzący. Będzie on chronił naskórek przed przegrzaniem i działaniem podczerwieni. Pomaga on także w prawidłowym prowadzeniu głowicy. Właściwa część zabiegu rozpoczyna się od schłodzenia skóry, która następnie podawana jest działaniu promieniowania IR. W trakcie trwania termoliftingu kolagen zostaje podgrzany, a wierzchnia warstwa skóry ponownie schłodzona.
Każdy impuls Zaffiro® składa się z 3 faz:
• I FAZA – schłodzenie skóry, które zapewnia ochronę naskórka przed poparzeniem i przygotowuje skórę do promieniowania IR;
• II FAZA – podgrzanie kolagenu zawartego w skórze właściwej;
• III FAZA – ponowne schłodzenie obszaru zabiegowego zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno.
Jak długo trwa zabieg Zaffiro®?
Termolifting zajmuje od 40 do 90 minut i jest uzależniony od tego, jaki obszar ciała obejmuje terapia.
Jak wygląda schemat terapii Zaffiro®?
Ilość zabiegów niezbędnych do osiągnięcia efektu zależy stanu skóry i jej jakości. Terapię rozpoczyna konsultacja ze specjalistą w celu oceny kondycji skóry i poznania wymagań pacjenta. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów na twarz, szyję oraz do 8 na brzuch, ramiona, uda. U pacjentów z małym zaawansowaniem procesu starzenia może wystarczyć nawet 1 zabieg.
Jak postępować po zabiegu?
Po wykonaniu termoliftingu skóra może być zaróżowiana i rozgrzana, tak samo jak to zdarza się w przypadku delikatnego opalenia na słońcu. Nie ma jednak listy zaleceń czy przeciwwskazań, do których należy stosować się po wykonaniu zabiegu, od razu można powrócić do swoich codziennych zajęć i obowiązków.
Nagrody i wyróżnienia
TermoliftingZaffiro to laureat konkursu PerfectLine2009 SPA Business w kategorii „Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało”.

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia