TWARZ - CIAŁO

ICOONE

FACE LIFTING Z MIKROSTYMULACJĄ ICOONE® - Ujędrnienie, poprawa owalu twarzy, kolorytu skóry

FACE LIFTING Z MIKROSTYMULACJĄ ICOONE® - Ujędrnienie, poprawa owalu twarzy, kolorytu skóry

WSKAZANIA
• brak jędrności skóry
• skóra luźna
• głęboko zlokalizowany tłuszcz
• ciągły problem nawracającego cellulitu
• dla kobiet po porodach (już po 3 tygodniach można wykonywać zabieg!)
• po zabiegach liposukcji
• problemy naczyniowe i obrzęki ciała oraz twarzy
• redukcja zmarszczek
• modelowanie twarzy, zarysowanie konturów
• blizny pooperacyjne oraz pooparzeniowe
• regeneracja ciała po ciężkim wysiłku, relaks dla mięśni

EFEKTY :
• uelastycznienie i ujędrnienie skóry, zmniejszenie jej wiotkości, aktywacja produkcji włókien kolagenowych i elastynowych
• zlikwidowanie cellulitu – skórki pomarańczowej
• usunięcie nagromadzonych złogów tłuszczu
• zmniejszenie obwodów
• pozbycie się zastojów limfatycznych ,obrzęków pod skórą przed i po zabiegach
• przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej
• chirurgicznych

ZABIEG ICOONE jest zaawansowanym aparaturowym masażem, który może obejmować całe ciało, bądź skupiać się na twarzy, szyi i dekolcie. Główną rolę odgrywa w nim jednoczesne oddziaływanie na skórę podciśnienia oraz opatentowanej technologii Roboderm. Technologia ta polega na umieszczeniu na rolkach głowicy zabiegowej mikrootworów. Dzięki temu rozwiązaniu skóra jest zasysana nie tylko przez komorę główną, ale także przez każdy z mikrostymulatorów znajdujących się na rolkach. Praca zbudowaną w ten sposób głowicą, powoduje multistymulację mikro-pęcherzykową skóry.

MULTISTYMULACJA MIKROPĘCHERZYKOWA jest bardzo precyzyjną i dokładną metodą opracowywania skóry, której wydajność mieści się w zakresie od 1 800 do aż 13 200 mikrostymulacji na minutę. Technologia Roboderm wykorzystuje do działania wakuolarną budowę tkanki łącznej, która łączy ze sobą poszczególne warstwy tkanek przenikając je i tworząc pewną ciągłość histologiczną organizmu. Bodziec stymulujący skórę do rozpoczęcia naturalnego procesu przebudowy jest, więc przekazywany poprzez tkankę łączną techniką kaskadową do coraz głębiej leżących warstw tkanek, powodując niezwykle dokładną i wielopoziomową, a co za tym idzie efektywną pracę. Takie działanie prowokuje skórę do przeprowadzenia naturalnego procesu przebudowy pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Białka te są włóknami podporowymi skóry, a jej młody wygląd w dużej mierze zależy od ich jakości i ilości.

Przeorganizowanie ich struktury oraz zwiększenie ilości powoduje poprawienie gęstości skóry, ujędrnienie jej oraz spłycenie zmarszczek.

ZABIEG ICOONE – CO TO JEST?
ICOONE to opatentowana technologia masażu podciśnieniowego, oddziałująca na tkankę łączą i skórę, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację Roboderm®, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki temu skóra otrzymuje 21 600 bodźców mikrostymulacyjnych na minutę pracy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.
Warto przy tym wskazać, że zabieg może odbywać się nie tylko na ciele, ale również na twarzy, gdy wymaga ona modelowania.

 

obraz_2023-11-17_161530861

 

 

ICOONE W WALCE Z OBRZĘKAMI I RETENCJĄ WODY
ICOONE
to nowoczesne połączenie badań i technologii do nieinwazyjnego oddziaływania nie tylko na tkankę łączną, tkankę tłuszczową, cellulit i ujędrnienie skóry, ale także skuteczny sposób w walce z obrzękami i retencją wody.

Ciężkie nogi. Opuchnięte kostki, które uniemożliwiają wsunięcie buta na stopę to uciążliwe problemy, które pojawiają się, kiedy w tkankach zostaje nagromadzona zbyt duża ilość płynów.

Ulgę przyniesie drenaż limfatyczny urządzeniem ICOONE.

Precyzyjny, głęboki terapeutyczny masaż podciśnieniowy poprawia przepływ chłonki oraz przepycha nagromadzony płyn i zmniejsza obrzęki.

 

CENNIK

PAKIET  5 zab. - 1050 zł + strój GRATIS

PAKIET 10 zab. - 1850 zł + strój GRATIS

PAKIET 15 zab. - 2475 zł + strój GRATIS

 

icoon-medical-lymphe

CO ZYSKUJEMY DZIĘKI TERAPI ICOONE?
ICOONE® błyskawicznie wyszczupla, ujędrnia, podnosi pośladki, wspomaga wymianę międzykomórkową. Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE® jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.
Przy wykorzystaniu urządzenia ICOONE można usunąć różne rodzaje cellulitu, błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, ujędrnić skórę, wykonać lifting i poprawić jej kondycję, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący.
Programy ICOONE® zostały również przeznaczone do eliminacji problemów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia, układu limfatycznego oraz mięśniowego. ICOONE® zawiera programy przygotowane z myślą o pacjentach po liposukcji, programy na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe. Kolejny program dotyczy starych blizn. Posiadamy również program przeznaczony dla kobiet po porodach.

Przeznaczeniem drugiej grupy programów medycznych jest praca na ścięgnach i mięśniach. Można znaleźć tu programy, które likwidują bóle mięśniowe (zarówno trwające od dawna jak i występujące nagłe), programy niwelujące przykurcze, relaksujące po wysiłku fizycznym.

obraz_2023-11-17_161601953

FACE LIFTING Z MIKROSTYMULACJĄ ICOONE® - Ujędrnienie, poprawa owalu twarzy, kolorytu skóry

EFEKTY

 • redukcja podwójnego podbródka
 • podniesienie owalu twarzy
 • dotlenienie i pobudzenie skóry
 • rozświetlenie cery
 • ujędrnienie skóry
 • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny

WSKAZANIA

 • brak jędrności skóry
 • obrzęki okolicy oczu
 • występowanie podwójnego podbródka
 • zmarszczki mimiczne
 • cera szara i zmęczona
icoone-antiaging-bea

JAKIE EFEKTY MOŻEMY OSIĄGNĄĆ DZIĘKI ICOONE?
Zabieg ICOONE na twarz umożliwia pracę nad zróżnicowanymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szyi i dekolcie, zwłaszcza w zakresie problemów starzejącej się skóry. Jego silnie ujędrniające działanie pozwala na ogólne poprawienie kondycji skóry, przywrócenie jej odpowiedniego napięcia, elastyczności i grubości, a także wymodelowanie owalu twarzy. Za sprawą wymiennych końcówek o różnych rozmiarach możliwe jest również bardzo precyzyjne opracowanie każdej pojedynczej zmarszczki przeznaczając jej tyle czasu i uwagi ile jest konieczne do uzyskania oczekiwanego efektu. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa zabiegu i możliwościom dostosowania go do każdej okolicy twarzy, zabieg Icoone umożliwia przeprowadzenie bezinwazyjnej i bezbolesnej redukcji zmarszczek wokół oczu, ujędrnienie i podniesienie opadającej powieki oraz poprawienie jakości skóry również w okolicy doliny łez. Dodatkowo zabieg jest niezwykle skutecznym drenażem tych okolic, a więc zwalcza zastoje limfatyczne pod oczami przywracając twarzy młody, wypoczęty wygląd. Za pomocą urządzenia można również stymulować czerwień wargową wpływając na poprawę jej kolorytu poprzez lepsze ukrwienie i odżywienie tej okolicy. Dzięki zastosowaniu w Icoone technologii Roboderm delikatna, a zarazem skuteczna praca możliwa jest także na skórze naczyniowej wymagającej szczególnej troski oraz delikatności w działaniu. Kaskadowa stymulacja skóry bodźcami, pozwala w efektywny, a jednocześnie nieinwazyjny sposób pracować nad wygładzeniem twarzy i poprawieniem kondycji skóry pobudzając ją do przeprowadzania naturalnych procesów naprawczych. Zabieg Icoone dzięki możliwościom dostosowania mocy oraz głębokości działania, poza pracą na wrażliwych okolicach twarzy, można zastosować również jako głęboką stymulację. Umożliwia on pobudzenie procesu rozkładu tłuszczu w komórkach tłuszczowych, co jest szczególnie pomocne w zabiegach, których celem jest redukcja drugiego podbródka. Dzięki tak zróżnicowanym możliwościom działania zabieg Icoone można dostosować do indywidualnych potrzeb każdej twarzy.

icoon-medical-before

ICOONE JAKO ALTERNATYWA DLA ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.
Zabieg ICOONE może stanowić alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej w przypadku osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry poprzez naturalną przebudowę jej struktury. Wyróżnia się on przede wszystkim wysokim stopniem bezpieczeństwa, co czyni go odpowiednim dla wszystkich rodzajów cer, również dla skóry wrażliwej, naczyniowej, jak i wiotkiej. Dodatkowo w odróżnieniu od wielu zabiegów, Icoone jest bezinwazyjny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Kolejną zaletą zabiegu są jego właściwości relaksacyjne. Jest on swego rodzaju masażem podciśnieniowym twarzy co czyni go bardzo przyjemnym w odczuciach. Stymulacja skóry z wykorzystaniem urządzenia Icoone może być także świetną metodą przygotowania się do zabiegów medycyny estetycznej. Ogólne polepszenie stanu skóry jakie pozwala nam osiągnąć Icoone przed rozpoczęciem inwazyjnych zabiegów poprawy wyglądu przyczynia się do ułatwienia ich przeprowadzenia, a także polepszenia ogólnego efektu końcowego.
Seria zabiegowa prowadząca do osiągnięcia trwałych i wymiernych rezultatów powinna składać się z około 10 spotkań w częstotliwości od jednego do dwóch zabiegów w tygodniu. Efekt napięcia skóry i polepszenia jej ogólnej kondycji jest jednak widoczny już po pierwszym zabiegu. Po zakończeniu serii zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu w celu podtrzymania uzyskanych efektów.

Dzięki zastosowaniu w ICOONE technologii Roboderm delikatna, a zarazem skuteczna praca możliwa jest także na skórze naczyniowej wymagającej szczególnej troski oraz delikatności w działaniu. Zabieg Icoone dzięki możliwościom dostosowania mocy oraz głębokości działania, poza pracą na wrażliwych okolicach twarzy, można zastosować również jako głęboką stymulację. Umożliwia on pobudzenie procesu rozkładu tłuszczu w komórkach tłuszczowych, co jest szczególnie pomocne w zabiegach, których celem jest redukcja drugiego podbródka. Dzięki tak zróżnicowanym możliwościom działania zabieg Icoone można dostosować do indywidualnych potrzeb każdej twarzy.

Masaż podciśnieniowy ICOONE łączymy z terapiami dermokosmetycznymi, uzyskując zadowalające efekty terapeutyczne.

CENA:
•ICOON (TWARZ + SZYJA + DEKOLT) DO KAŻDEGO ZABIEGU PIELĘGNACYJNEGO + 100 zł
•PAKIET 4 ZABIEGÓW ICOON (TWARZ + SZYJA + DEKOLT) + PIELĘGNACJA BIOLINE – 1400 zł
•PAKIET 4 ZABIEGÓW ICOON (TWARZ + SZYJA + DEKOLT) + PIELĘGNACJA VEGAŃSKA – 800 zł

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia