MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna kryje w sobie starannie wyselekcjonowane, w pełni bezpieczne zabiegi, których celem jest widoczna poprawa mniejszych bądź większych mankamentów skórnych. Dostępne w ofercie Instytututu Piękna zabiegi wykony-wane są przez doświadczony, wykwalifikowany personel. Wykonywane w Instytucie zabiegi charakteryzują się wysoką skutecznością i maksymalnym bezpieczeństwem. Mnogość rozwiązań sprawia, że każda przedstawicielka płci pięknej, a także każdy mężczyzna znajdzie u nas to, czego szuka. Prezentowane przez nas zabiegi dedykowane są każdemu – niezależnie od płci czy wieku. Dział „Medycyna estetyczna” stworzony został z myślą o wszystkich tych, którzy pragną pozbyć się niezadowalających ich mankamentów, poprawić swój wygląd, poczuć się pięknie i stylowo we własnej skórze. Wysokiej klasy zabiegi sprawdzą się u osób, które chcą zatrzymać nieubłagalnie płynący czas i pozbyć się pierwszych oznak starzenia, a także osób, które nie są zadowolone ze swojej twarzy czy ciała.

TERAPIE PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

MEZOTERAPIA

Mezoterapia polega na powierzchniowym podawaniu w skórę głowy substancji pobudzających wzrost i hamujących wypadanie włosów. Składniki aktywne są precyzyjnie wprowadzane do wierzchnich warstw skóry, dostarczając do mieszka włosowego, jego macierzy i okolic brodawki, substancje pobudzające wzrost włosa. Najczęściej w skład koktajlu wchodzą kompleksy witamin, substancje odżywcze i wzmacniające, mające na celu uzupełnienie niedoborów występujących w organizmie. Kompozycja koktajlu dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta w zależności od rodzaju łysienia i jego zaawansowania. Systematyczne wykonywanie zabiegów przyczynia się do zmniejszenia utraty włosów, stymuluje wzrost zdrowych i mocnych włosów, regeneruje i nawilża skórę głowy.

  • CZAS ZABIEGU - 15-20 min

  • SERIA 3-5 zabiegów

  • REKONWALESCENCJA - brak

  • CENA - od 400 zł

10.Terapie przeciw wypadaniu włosów

Dr. CYJ Hair Filler

Dr. CYJ Hair Filler to unikalna formuła, która intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania, wpływając jedno-cześnie na kondycję włosów, ich grubość, zagęszczenie oraz przywracając im naturalny kolor. Dr. CYJ to innowacyjny produkt oparty na kompleksie siedmiu opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Zróżnicowanie zawartych składników składa się na kompleksowe działanie terapii: zahamowanie łysienia, pobudzenie odrostu włosów, poprawę ich grubości i zagęszczenia. Pełna kuracja zakłada jedynie 4 zabiegi wykonywane co 14 dni. Pierwsze efekty można zauważyć już po dwóch pierwszych sesjach. Dla podtrzymania efektów zaleca się po-jedynczy zabieg przypominający po upływie 6 miesięcy od zakończenia kuracji.

  • CZAS ZABIEGU - 14 - 20 min

  • SERIA 3-4 zabiegów

  • REKONWALESCENCJA - brak

  • CENA - od 800 zł

dr-cyj-warszawa-hair-filler

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia