MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna kryje w sobie starannie wyselekcjonowane, w pełni bezpieczne zabiegi, których celem jest widoczna poprawa mniejszych bądź większych mankamentów skórnych. Dostępne w ofercie Instytututu Piękna zabiegi wykony-wane są przez doświadczony, wykwalifikowany personel. Wykonywane w Instytucie zabiegi charakteryzują się wysoką skutecznością i maksymalnym bezpieczeństwem. Mnogość rozwiązań sprawia, że każda przedstawicielka płci pięknej, a także każdy mężczyzna znajdzie u nas to, czego szuka. Prezentowane przez nas zabiegi dedykowane są każdemu – niezależnie od płci czy wieku. Dział „Medycyna estetyczna” stworzony został z myślą o wszystkich tych, którzy pragną pozbyć się niezadowalających ich mankamentów, poprawić swój wygląd, poczuć się pięknie i stylowo we własnej skórze. Wysokiej klasy zabiegi sprawdzą się u osób, które chcą zatrzymać nieubłagalnie płynący czas i pozbyć się pierwszych oznak starzenia, a także osób, które nie są zadowolone ze swojej twarzy czy ciała.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

WSKAZANIA
Wykorzystuje się ją głównie do regeneracji skóry, a więc jest metodą po-prawy wyglądu twarzy, redukcji zmarszczek, poprawy estetyki okolicy oczu czy leczenia bruzd nosowo-wargowych. Fibryna bogatopłytkowa może pomóc w poprawie wyglądu skóry szyi i dekoltu oraz dłoni. Pomaga w leczeniu łysienia czy usuwaniu blizn oraz rozstępów. Jej bogate zasto-sowanie zyskało miliony zwolenników wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej na całym świecie.

  • CZAS ZABIEGU - 30 min

  • SERIA 3-4 zabiegów

  • REKONWALESCENCJA - 1 dzień

  • CENA - od 500 zł

Metoda podawania fibryny bogatopłytkowej jest w 100% bezpieczna, ponieważ pochodzi z krwi własnej pacjenta, różniąc się od osocza bogatopłytkowego usieciowaną, trójwymiarową strukturą. Fibrynę bogatopłytkową pozyskuje się też inaczej niż osocze – prędkość wirowania jest dużo niższa niż w przypadku osocza bogatopłytkowego, co prowadzi do jej całkowitego oddzielenia.

PRZEBIEG ZABIEGU:
Pierwszym krokiem jest wywiad lekarski i w razie braku przeciwwskazań, pacjent może być zakwalifikowany do zabiegu. Zabieg składa się z 3 etapów. Pierwszym z nich jest pobranie krwi z żyły w zgięciu łokciowym. Drugim etapem jest odwirowywanie jej w specjalistycznej wirówce, podobnie jak ma to miejsce w przypadku osocza bogatopłytkowego. Efektem jest otrzymanie preparatu z usieciowanej, trójwymiarowej struktury włókien fibryny. Preparat zawiera odpowiednią ilość płytek krwi i czynników wzrostu. Ostatnim etapem zabiegu jest aplikacja fibryny bogatopłytkowej pacjentowi, którą podaje się za pomocą wkłucia wzdłuż linii zmarszczek lub bezpośrednio do tkanki podskórnej metodą mezoterapii igłowej lub za pomocą kaniuli.
Zabieg nie jest długi i jest w 100% bezpieczny dla pacjenta, ponieważ nie jest zagrożony wywołaniem reakcji alergicznej. Po zabiegu mogą wystąpić podbiegnięcia krwawe lub ślady po ukłuciu. Rekomenduje się od 3 do 5 zabiegów w odstępach od 3 do 4 tygodni. Po serii zabiegów zaleca się wykonywanie zabiegów podtrzymujących w odstępach 3 do 6–miesięcznych.

WSKAZANIA:
Wykorzystuje się ją głównie do regeneracji skóry, a więc jest metodą po-prawy wyglądu twarzy, redukcji zmarszczek, poprawy estetyki okolicy oczu czy leczenia bruzd nosowo-wargowych. Fibryna bogatopłytkowa może pomóc w poprawie wyglądu skóry szyi i dekoltu oraz dłoni. Pomaga w leczeniu łysienia czy usuwaniu blizn oraz rozstępów. Jej bogate zastosowanie zyskało miliony zwolenników wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej na całym świecie.

PRZECIWWSKAZANIA:
• choroby krwi
• nowotwory
• stany zapalne skóry
• ciąża i laktacja
• aktywna opryszczka
• leczenie antykoagulantami
• zażywanie aspiryny
• niewyregulowana cukrzyca

11.Fibryna bogatopłytkowa

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia