magne mega sculpt – magnetyczna stymulacja mięśni EMS i spalanie tkanki tłuszczowej

861a741f-c8f9-4d29-804c-60fcc68a3164

Nieinwazyjna i nowatorska technologia stymulacji, rzeźbienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki wykorzystująca technologię pola magnetycznego.

Używana od lat w rehabilitacji, teraz zaadoptowana do kosmetologii estetycznej. Działa bezboleśnie, daje spektakularne efekty w zabiegach powtarzanych nawet co drugi dzień.

Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności

Do 20000 impulsów w czasie 20 minut zabiegu zamiast wysiłku na siłowni!

Aż 4 aplikatory mogą działać jednocześnie, na różne partie ciała.

Zabieg działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – więc nie wywołując bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest komfortowy, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji. Jedyne co pacjent odczuwa to lekkie zmęczenie. Podczas 20 minutowego zabiegu (w zależności od partii ciała) generowane jest do 20 000 tys hiper skurczów.

Oferowanej przez nas innowacyjnej technologii nie da się zastąpić żadną inną formą stymulacji mięśni. Nie możliwe jest wykonanie 20 tyś. brzuszków, czy 20 tyś przysiadów w zaledwie w 20min. Zabieg zdecydowanie prowadzi do wzrostu i zagęszczenia mięśni, ich odbudowy oraz doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych tzw. apoptozy adipocytów.

Jak to się dzieje, że tłuszcz się spala?
Następuje redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu super maksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponad maksymalną lipolizę.

Jak wygląda w przypadku bardzo słabych mięśni?
Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu MEGASculpt, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Wzmacniając mięśnie ułatwia się późniejsze, samodzielne treningi mięśni.

Procedura zabiegowa: 20-30 minut, podpięcie na wybraną partię ciała: brzuch, pośladki, uda, ramiona.

Urządzenie wyposażone jest w 2 bardzo duże i 2 małe aplikatory magnetyczne – stymulatory mięśni, opcjonalnie aplikator na siedzenie. Terapię i program zabiegu dopasowuje się w zależności do potrzeb pacjenta.

Optymalne efekty:
Seria 6-12 zabiegów w zależności od aktywności fizycznej, predyspozycji i oczekiwań w ciągu 4-5 tygodni w odstępach 2-3 dniowych.

Najlepsze efekty to cykl 2 razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni. Efekt utrzymuje się i zwiększa w czasie. Zalecany 1 trening przypominający raz na 3-4 tygodnie.

Należy pić min. 1.5 l wody i stosować niskotłuszczową dietę.

Zabiegi przeznaczone są dla osób rozpoczynających treningi, nielubiących ćwiczyć, ale też dla kulturystów i ludzi fitness. Są to zabiegi niezwykle komfortowe, relaksujące i odprężające. Idealne zarówno dla uprawiających sport, jak i dla osób marzących o zgrabnej wysportowanej sylwetce bez wysiłku.

Jak wygląda zabieg?
Do wybranego obszaru ciała przymocowuje się za pomocą specjalnych pasów głowice. W przypadku zabiegu na pośladki pacjent leży na brzuchu, a głowice przyłożone są po jednej do każdego z pośladków. W przypadku terapii na brzuch, pacjent leży na plecach, a w zależności od wielkości obszaru zabiegowego przymocowany jest do niego jeden lub dwa aplikatory.

Czy zabieg boli?
Zabieg trwa ok. 20-30 minut + podpięcie i polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje za pacjenta urządzenie. W tym czasie pacjent leży na łóżku zabiegowym i swobodnie się relaksuje. Zabieg nie jest bolesny. Podczas pracy głowic odczuwalne są lekkie skurcze, wibracje lub mrowienie.

Zrzut ekranu 2024-03-29 o 22.45.04

Obszary zabiegowe:

Brzuch – możliwość redukcji tkanki tłuszczowej, budowa bardziej widocznych mięśni, poprawa wytrzymałości, zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha (kresa biała).
Pośladki – podniesienie obwisłych pośladków, lifting pośladków bez skalpela, budowa mięśnia pośladków – tzw. pośladki brazylijskie, wyszczuplanie i redukcja obwodów przy otyłości.
Uda – redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa umięśnienia ud.
Ramiona – redukcja tzw. Pelikanów, budowa bicepsu i tricepsu, redukcja tkanki tłuszczowej.

CENA (4 głowice)

1 ZABIEG 30 min. - 150 zł

PAKIET 6 zab. - 720 zł

PAKIET 12 zab. - 1200 zł

Shopping Cart
Infolinia