TWARZ

TERAPIE Z WYKORZYSTANIEM URZĄDZEŃ HI TECH

LASER - CLIR LIFT ALMA HARMONY XL PRO

UTRATA JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI SKÓRY | DROBNE I GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI | POSZERZONE PORY | BRUZDY| PRZEBARWIENIA | HIPERPIGMENTACJA

obraz_2023-11-06_155702397
l1

EFEKTY ZABIEGU
• wygładzenie drobnych zmarszczek
• ujędrniona, elastyczna skóra
• świeżość i naturalny blask skóry
• redukcja blizn i rozstępów
• poprawa kondycji i zagęszczenia skóry
wykorzystuje działanie pierwszego na rynku medycznym, nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch. Technologia bardzo krótkiego impulsu o wysokiej energii znalazła zastosowanie w walce z oznakami starzenia. Redukcja zmarszczek, przebudowa skóry, regeneracja kolagenu to główne zadania energii przekazywanej w głąb skóry w postaci wiązki frakcyjnej w technologii Q-Switch.
Zalety zabieguCLIR LIFT:
• niweluje zmarszczki, poprawia jakość i kondycję skóry,dostarcza kontrolowaną porcję energii w głąb skóry bez uszkodzenia naskórka,nie powoduje absolutnie żadnego okresu widocznego gojenia się skóry (poza lekkim zaczerwienieniem), idealnyzabieg dla wrażliwej skóry okolicy oczu, szyi, ust, dłoni czy dekoltu,
• gwarantuje szybkie leczenie, nie wymagające znieczulenia, bez okresu rekonwalescencji, co ważne, pozwala pacjentowi, niemal natychmiast wrócić do codziennej aktywności
Jak przygotować się do zabiegu?
Zabieg laserem Alma HarmonyClearLift nie wymaga specjalnego przygotowania. Poprzedza go jedynie konsultacja medyczna, podczas której omawiany jest przebieg terapii – m.in. to, jakich efektów może spodziewać się pacjent i ile zabiegów w serii należy wykonać, by osiągnąć wymarzone rezultaty.
ZALECENIA POZABIEGOWE
• Intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry
• Stosowanie filtrów przeciwsłonecznych
PRZECIWWSKAZANIA ORAZ SKUTKI UBOCZNE
• Ciąża, karmienie piersią
• Nowotwór złośliwy
• Leki oraz zioła fotouczulające
• Fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła)
• Bielactwo, łuszczyca
• Padaczka
• Zaburzenia krzepnięcia krwi,skłonność do powstawania bliznowców
• Aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)
• Leczenie lub okres 6 miesięcy od zakończenia przyjmowania pochodnych witaminy A (Roaccutan, Izotec, inne)
• Świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz

LASER Alma Harmony XL Pro GŁOWICA High Power Q-Switched

L2

Skutecznie pozwala pozbyć się makijażu permanentnego, a także usunąć niechciany tatuaż. Dzięki technologii zastosowanej w Alma Harmony Q-Switched, pacjent nie musi obawiać się blizn czy przebarwień pozabiegowych, gdyż laser działa wyłącznie na barwnik i nie uszkadza skóry.
• usuwanie makijażu permanentnego (oczy, brwi, usta)
• usuwanie tatuażu (czarnego i kolorowego)
• rozjaśnienie tatuażu w celu wykonania tzw. covera

Jak przygotować się do zabiegu?
Laseroterapia Alma Harmony Q-Switched nie wymaga szczególnego przygotowania. Na około 4 tygodnie przez zabiegiem należy pamiętać o rezygnacji z opalania (także w solarium) – skóra poddawana działaniu lasera nie może nosić śladów świeżej opalenizny ani wynikających z niej podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu w miejscu, które ma być poddane działaniu lasera. Wymagana jest także konsultacja medyczna, podczas której lekarz ma możliwość obejrzenia makijażu permanentnego / tatuażu, który pacjent chce usunąć – wówczas zdecyduje, ile zabiegów w serii należy wykonać, by uzyskać pożądany efekt.
Jak wygląda zabieg?
Przed zabiegiem obszar, z którego ma zostać usunięty tatuaż / makijaż permanentny jest miejscowo znieczulany specjalistycznym żelem. Pacjent otrzymuje okulary ochronne, które będą zabezpieczać jego wzrok przed działaniem lasera, a lekarz dobiera odpowiednią moc urządzenia – uzależniając ją od wielkości i koloru tatuażu, a także jego umiejscowienia. Działanie lasera polega na emitowaniu impulsów światła, które pochłaniane są przez barwnik tatuażu / makijażu permanentnego. To sprawia, że cząsteczki tuszu rozbijają się i są wydalane z organizmu. W efekcie tych działań barwnik zostaje stopniowo rozjaśniany – w celu całkowitego usunięcia tatuażu / makijażu permanentnego wymagana jest seria zabiegów, ich liczbę określa lekarz. Bezpośrednio po laseroterapii pacjent może wrócić do codziennych czynności, przestrzegając zaleceń pozabiegowych.
Po jakim czasie efekty zabiegu laserem Alma Harmony Q-Switched będą zauważalne?
Pierwsze efekty będą widoczne kilka dni po zabiegu – po zagojeniu się skóry, tatuaż/makijaż permanentny będzie rozjaśniony. Żeby uzyskać pełny efekt zabiegowy, wymagana jest seria zabiegów.

USUWANIE MAKIJARZUPERMAMENTNEGO | TATUARZ O CIEMNYM PIGMENCIE | TATUARZ Z PIGMENTEM JASNYM | PRZEBARWIENIA

Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać widoczne efekty?
O liczbie zabiegów decyduje lekarz biorąc pod uwagę czynniki takie jak: wielkość i umiejscowienie tatuażu, liczba kolorów, głębokość tatuażu i typ barwnika. Zazwyczaj jest to seria od 3 do 8 zabiegów.
Czy zabieg laserem Alma Harmony Q-Switched jest bolesny?
Przed zabiegiem na miejsce poddawane zabiegowi jest aplikowany żel znieczulający. Podczas zabiegu pacjent o niskim progu bólu może odczuwać delikatne pieczenie, jednak nie powoduje ono uczucia silnego bólu.
Ile trwa okres rekonwalescencji po zabiegu laserem Alma Harmony Q-Switched?
Okres rekonwalescencji trwa od kilku dni do 2 tygodni. W tym czasie skóra może być zaczerwieniona, może pojawić się również obrzęk i drobne ranki. Jest to naturalna reakcja, która zniknie samoistnie po kilku dniach od zabiegu. Przez cały okres rekonwalescencji należy pamiętać o zaleceniach pozabiegowych – w tym o unikaniu ekspozycji na słońce i stosowaniu kosmetyków łagodzących.
Czy każdy tatuaż można usunąć?
Laser Alma Harmony Q-Switched jest w stanie usunąć niemal każdy tatuaż. Najtrudniejsze do usunięcia są kolorowe i duże tatuaże – w ich przypadku trzeba uzbroić się w cierpliwość, gdyż seria zabiegów będzie najdłuższa. Należy pamiętać, że nie ma możliwości usunięcia białego tatuażu – laser działa wyłącznie na barwnik, a biały kolor jest dla urządzenia niezauważalny. Ostatecznie o tym, czy dany tatuaż kwalifikuje się do usunięcia, zdecyduje lekarz podczas konsultacji przedzabiegowej.
ZALECENIA POZABIEGOWE
unikanie ekspozycji na promienie słoneczne
rezygnacja z opalania (także w solarium)
stosowanie kremów z wysokim filtrem SPF
używanie kosmetyków łagodzących podrażnienia (zawierających np. d-panthenol)
PRZECIWWSKAZANIA
aktywny nowotwór
ciąża i karmienie piersią
padaczka (epilepsja)
świeża opalenizna
podrażnienia skórne
przyjmowanie leków / suplementów wzmagających wrażliwość na światło
przyjmowanie retinoidów
przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi

ODMŁODZENIE SKÓRY - PRZEBUDOWA - RESURFACING ALMA HARMONY XL PRO-I PIXEL- ER YAG

L3

WSKAZANIA
Wskazania do zastosowania lasera:
• resurfacing skóry, redukcja zmarszczek i bruzd,
• utrata elastyczności i jędrności skóry, modelowanie owalu twarzy
• kompleksowa przebudowa i poprawa kondycji skóry,
• objawy fotostarzenia, rozszerzone pory skóry
• zmiany pigmentacyjne i przebarwienia
• blizny i rozstępy.
To nowoczesny laser o wszechstronnym zastosowaniu – może być wykorzystywany do poprawy jakości skóry twarzy, szyi i dekoltu. Z powodzeniem wykorzystuje się go również na innych obszarach ciała (np. grzbiet dłoni, pośladki, brzuch) – w zależności od potrzeb/problemów skóry. Laser iPixel to doskonałe narzędzie do dermabrazji laserowej oraz resurfacingu – zabiegów odmładzających, które umożliwiają błyskawiczną i wyraźną poprawę wyglądu skóry niwelując jej liczne problemy.
Frakcyjne działanie lasera powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. IPixel pozwala zredukować blizny, w tym blizn pooperacyjnych czy potrądzikowych lub radykalnie spłycić te wieloletnie i wyjątkowo głębokie. To także doskonały sposób na resurfacing twarzy, która po zabiegu zyskuje młodszy wygląd i blask. Koloryt zostaje wyrównany, znikają bruzdy, zmarszczki i inne nierówności.
Laser iPixel sprawdza się również doskonale w usuwaniu rozstępów, blizn na ciele. Zabieg przynosi doskonałe rezultaty, a przy tym jest bezpieczny i obciążony minimalnym ryzykiem powikłań. Laserowe usuwanie rozstępów (po ciąży, białych, czerwonych) przy pomocy urządzenia iPixel należy też do metod z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót do codziennych zajęć. Jednocześnie, co niezmiernie ważne dla osób poddających się zabiegowi, rezultaty terapii są naprawdę spektakularne i pojawiają się bardzo szybko, już po kilku sesjach. Nie ma też żadnych ograniczeń co do obszaru ciała, na którym ma być przeprowadzony zabieg.

Na czym polega zabieg?
Laseroterapia Alma HarmonyiPixel polega na naświetlaniu wiązką światła problematycznego obszaru skóry, która ma za zadanie wywołać kontrolowane mikrourazy naskórka i spowodować jego złuszczenie.Matryca lasera Pixel została skonstruowana w taki sposób, aby doprowadzić do powstania zespołu punktów (pixeli) – mikrourazów termalnych – pozostawiając przy tym nienaruszone „mostki” tkanki, swoiste rezerwuary zdrowych komórek przyspieszające odbudowę skóry danego obszaru. Wiązki lasera działają na skórę wybiórczo, precyzyjnie docierając do komórek tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej. iPixel działa w sposób frakcyjny, co pozytywnie wpływa na szybkość gojenia się obszaru poddanego zabiegowi.
Po jakim czasie efekty zabiegu laserem Alma HarmonyiPixel będą zauważalne?
.Pierwsza zauważalna różnica u większości pacjentów widoczna jest już w kilka dni po pierwszym zabiegu. Następuje poprawa kondycji i kolorytu skóry. Istotną zaletą zabiegu jest również pobudzenie włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. Na przestrzeni kilku miesięcy, seria zabiegów Pixel™ prowadzi do stopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.Pacjenci zauważają różnicę w postaci ładniejszej, gładszej skóry, płytszych zmarszczek czy blizn.

Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać widoczne efekty?
Pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu, jednak dla maksymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie całej serii zabiegów. O ich ostatecznej liczbie decyduje lekarz – zazwyczaj jest to od 3 do 5 zabiegów.
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu laserem Alma HarmonyiPixel?
Efekty zabiegu laserem są długotrwałe i zazwyczaj nie wymagają zabiegów podtrzymujących rezultaty.
Jakie partie ciała można poddać zabiegowi laserem Alma HarmonyiPixel?
Obszary zabiegowe to najczęściej twarz, szyja, dekolt, a także dłonie i pośladki. Jednak zabieg można wykonać na innej, dowolnej partii ciała – tam, gdzie występują problemy skórne, którym dedykowany jest laser Alma HarmonyiPixel.

EFEKTY ZABIEGU
napięta, gładka skóra
ujędrnienie i przywrócenie gęstości skórze
promienna cera o jednolitym kolorycie
zredukowanie zmarszczek, blizn , przebarwień
zamknięte pory skórne
Schemat terapii
W zależności od rozmiaru obszaru poddawanego zabiegowi, każda sesja z użyciem Pixel™ trwa od 10 do 45 minut.
Zabieg laserem Pixel™ powoduje jednorazowo naświetlenie ok. 15–25% leczonej powierzchni. Najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3–5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2–4 tygodniowych, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Lekarz może jednak w porozumieniu z pacjentem, zdecydować o zwiększeniu odstępów pomiędzy kolejnymi zabiegami. Wpływ na taką decyzję mają rozległość i umiejscowienie zmian. Rezultaty przeprowadzonych zabiegów są natychmiastowe i postępujące, optymalny efekt terapii jest natomiast widoczny zwykle po 1–3 miesiącach.
Dla poprawy efektywności terapii oraz zwiększenia aktywności nowo powstałych komórek zaleca się przeprowadzenie mezoterapii kwasem hialuronowym. U tych pacjentów, u których występuje dodatkowy problem w postaci wiotkości skóry, zaleca się wsparcie terapii TermoliftingiemZaffiro
Jak przygotować się do zabiegu?
Na około 4 tygodnie przez zabiegiem należy pamiętać o rezygnacji z opalania (także w solarium) – skóra poddawana działaniu lasera nie może nosić śladów świeżej opalenizny ani wynikających z niej podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu w miejscu, które ma być poddane działaniu lasera
Zalecenia pozabiegowe
Bezpośrednio po zabiegu można podjąć normalną aktywność, gdyż nie wymaga on okresu rekonwalescencji. W celu przyśpieszenia regeneracji naskórka należy stosować dermokosmetyki nawilżające. Niezbędna jest także ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych – na skórę poddaną zabiegowi należy aplikować przez co najmniej miesiąc po zabiegu krem z wysokim filtrem (SPF 50).Brak protekcji UV może doprowadzić do powstania przebarwień w obszarach poddanych terapii Pixel™.
Skóra po wykonanym zabiegu jest zaczerwieniona. Rumieniowi towarzyszy delikatne pieczenie. Tuż po zabiegu pojawia się również suchość i uczucie ściągnięcia skóry. W ciągu kilku dni od zabiegu występuje złuszczanie naskórka.
Przeciwwskazaniami do zastosowania Pixel™ są:
• Choroby nowotworowe
• Ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca)
• Skłonność do powstawania blizn przerostowych
• Przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów, antybiotyków, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych
• Świeża opalenizna
• Aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu
• Aktywna opryszczka

LASER Alma Harmony XL Pro GŁOWICA iPXELER YAG®

WSKAZANIA :
-BLIZNY POURAZOWE,
-BLIZNY POTRĄDZIKOWE,
-ROZSZERZONE PORY SKÓRNE
EFEKTY ZABIEGU:
• Redukcja blizn potrądzikowych i pochirurgicznych
• Redukcja rozszerzonych porów skóry
MultilaserHarmony XL Pro z głowicą ablacyjną iPixel jest to niezwykle skuteczna kuracja, którą polecamy szczególnie tam, gdzie potrzebna jest gruntowna przebudowa skóry, a więc na przykład na rozstępy i blizny. iPixel dominuje efektywnością nad innymi lasery, gdyż pomaga uzyskać doskonałe efekty w krótszym czasie.
Nowa technologia, którą wykorzystuje laser Pixel™, polega na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji w naskórek i skórę właściwą. Matryca lasera Pixel została skonstruowana w takim sposób, aby doprowadzić do powstania zespołu punktów (pixeli) – mikrourazów termalnych – pozostawiając przy tym nienaruszone „mostki" tkanki, swoiste rezerwuary zdrowych komórek przyspieszające odbudowę danego obszaru. Nienaruszona skóra sprawia, iż gojenie po zabiegu następuje niezwykle szybko. Wpływ na krótką rekonwalescencję ma również zastosowanie specjalistycznego sprzętu chłodzącego skórę. Czas potrzebny na całkowitą regenerację skóry to ok. 28 dni.
Tym, co odróżnia zabieg Pixel™, od tradycyjnej dermabrazji laserowej, w wyniku której usuwana jest od razu cała wierzchnia warstwa skóry, jest precyzyjne aplikowanie światła. Światło lasera Pixel™ aplikowane jest na leczone miejsce wybiórczo, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. Wiązki lasera, głęboko i precyzyjnie penetrują zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg trwa średnio ok 30 MIN minut. Pacjent w trakcie trwania zabiegu może odczuwać delikatne pieczenie. Aby zminimalizować uczucie dyskomfortu, przez cały czas działania lasera, skóra jest miejscowo schładzana za pomocą specjalnego urządzenia.
Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?
Pierwsza zauważalna różnica u większości pacjentów widoczna jest już w kilka dni po pierwszym zabiegu. Następuje poprawa kondycji i kolorytu skóry. Istotną zaletą zabiegu jest również pobudzenie włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. Na przestrzeni kilku miesięcy, seria zabiegów Pixel™ prowadzi dostopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.
Schemat terapii
W zależności od rozmiaru obszaru poddawanego zabiegowi, każda sesja z użyciem Pixel™ trwa od 10 do 45 minut.
Zabieg laserem Pixel™ powoduje jednorazowo naświetlenie ok. 15–25% leczonej powierzchni. Najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3–5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2–4 tygodniowych, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Lekarz może jednak w porozumieniu z pacjentem, zdecydować o zwiększeniu odstępów pomiędzy kolejnymi zabiegami. Wpływ na taką decyzję mają rozległość i umiejscowienie zmian. Rezultaty przeprowadzonych zabiegów są natychmiastowe i postępujące, optymalny efekt terapii jest natomiast widoczny zwykle po 1–3 miesiącach.
Dla poprawy efektywności terapii oraz zwiększenia aktywności nowo powstałych komórek zaleca się przeprowadzenie mezoterapii kwasem hialuronowym. U tych pacjentów, u których występuje dodatkowy problem w postaci wiotkości skóry, zaleca się wsparcie terapii TermoliftingiemZaffiro
Jak przygotować się do zabiegu?
Na około 4 tygodnie przez zabiegiem należy pamiętać o rezygnacji z opalania (także w solarium) – skóra poddawana działaniu lasera nie może nosić śladów świeżej opalenizny ani wynikających z niej podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu w miejscu, które ma być poddane działaniu lasera
Zalecenia pozabiegowe
Bezpośrednio po zabiegu można podjąć normalną aktywność, gdyż nie wymaga on okresu rekonwalescencji. W celu przyśpieszenia regeneracji naskórka należy stosować dermokosmetyki nawilżające. Niezbędna jest także ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych – na skórę poddaną zabiegowi należy aplikować przez co najmniej miesiąc po zabiegu krem z wysokim filtrem (SPF 50).Brak protekcji UV może doprowadzić do powstania przebarwień w obszarach poddanych terapii Pixel™.
Skóra po wykonanym zabiegu jest zaczerwieniona. Rumieniowi towarzyszy delikatne pieczenie. Tuż po zabiegu pojawia się również suchość i uczucie ściągnięcia skóry. W ciągu kilku dni od zabiegu występuje złuszczanie naskórka.
Przeciwwskazaniami do zastosowania Pixel™ są:
• Choroby nowotworowe
• Ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca)
• Skłonność do powstawania blizn przerostowych
• Przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów, antybiotyków, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych
• Świeża opalenizna
• Aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu
• Aktywna opryszczka

LASER Alma Harmony XL Pro GŁOWICA DYE - VL

obraz_2023-11-06_164839633

WSKAZAIA:
-ZMIANY NACZYNIOWE
-RUMIEŃ
-ROZSZERZONE NACZYNKA
-NACZYNIAKI PŁASKIE NACZYNIAKI GWIEŹDZISTE
-NACZYNIAKI RUBINOWE
-TRĄDZIK RÓŻOWATY
EFEKT ZABIEGU:
• Redukcja rumienia twarzy
• Leczenie trądziku różowatego
• Redukcja rozszerzonych naczynek
• Redukcja przebarwień
Opis zabiegu
Czym jest laser Alma Harmony DYE VL?
Laser Alma Harmony DYE VL to połączenie najnowocześniejszej technologii i bezpieczeństwa stosowania. Dzięki dużej mocy wiązki światła emitowanej przez laser, rozszerzone naczynka zostają błyskawicznie zamknięte, a plamy i przebarwienia ulegają zniszczeniu. Efekt? Promienna, gładka skóra bez przebarwień, trądziku i rumienia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.
• likwidacja rumienia
• redukcja rozszerzonych naczynek na twarzy walka z trądzikiem (także różowatym)
Jak przygotować się do zabiegu?
Na co najmniej 4 tygodnie przez zabiegiem laserem Alma Harmony DYE VL należy zrezygnować z opalania (także w solarium) – skóra poddawana działaniu lasera nie może nosić śladów świeżej opalenizny ani wynikających z niej podrażnień. Należy również przerwać terapię retinoidami oraz odstawić maści i kremy z retinolem / wit. A. Bezpośrednio przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu w miejscu, które ma być poddane działaniu lasera. Wymagana jest także konsultacja medyczna, podczas której lekarz ma możliwość obejrzenia zmian, które pacjent chce usunąć – wówczas zdecyduje, ile zabiegów w serii należy wykonać, by uzyskać pożądany efekt.

Jak wygląda zabieg?
Przed zabiegiem obszar poddany działaniu lasera jest dokładnie oczyszczany i odkażany. Pacjent otrzymuje okulary ochronne, które będą zabezpieczać jego wzrok przed działaniem lasera, a lekarz dobiera odpowiednią moc urządzenia – uzależniając ją od wielkości zmian i ich umiejscowienia, a także indywidualnych cech pacjenta. Działanie lasera polega na emitowaniu wiązki światła, która trafia prosto w zmianę skórną, nie naruszając przy tym zdrowych tkanek. Pod wpływem wytworzonego ciepła, rozszerzone naczynia zamykają się, a komórki odpowiedzialne za przebarwienia i inne zmiany skórne ulegają zniszczeniu. Przy większości zmian naczyniowych i trądzikowych, pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla pełnego efektu laseroterapii rekomendujemy serię zabiegów. Bezpośrednio po terapii pacjent może wrócić do codziennych czynności, przestrzegając zaleceń pozabiegowych.
Po jakim czasie efekty zabiegu laserem Alma Harmony DYE VL będą zauważalne?
Pierwsze efekty będą widoczne już kilka dni po zabiegu. Zmiany skórne będą jaśniejsze, a rumień wyraźnie bledszy. Jednak, żeby uzyskać pełny efekt, wymagana jest seria zabiegów.
Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać zadowalające efekty?
O liczbie zabiegów zdecyduje lekarz podczas konsultacji medycznej biorąc pod uwagę wielkość zmiany i jej umiejscowienie. Zazwyczaj jest to seria od 4 do 6 zabiegów
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu laserem Alma Harmony DYE VL?
Efekty zabiegu laserem są trwałe, w przypadku znacznej skłonności pacjenta do rozszerzonych naczynek, po pewnym czasie może być konieczny zabieg podtrzymujący rezultaty.
Ile trwa okres rekonwalescencji po zabiegu laserem Alma Harmony DYE VL?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – bezpośrednio po nim można wrócić do codziennych czynności. U niektórych pacjentów na skórze może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które są naturalną reakcją organizmu na działanie lasera – znikną po upływie 2-3 dni od dnia zabiegu.
EFEKTY ZABIEGU
redukcja lub wyraźne złagodzenie rumienia
likwidacja nieestetycznych pajączków
pozbycie się zmian trądzikowych i przebarwień potrądzikowych
promienna cera o jednolitym kolorycie
WSKAZANIA
rumień
trądzik różowaty
rozszerzone naczynka / pajączk
plamy i przebarwienia skórne (także potrądzikowe)
ZALECENIA POZABIEGOWE
unikanie ekspozycji na słońce
rezygnacja z opalania (także w solarium)
stosowanie kremów z wysokim filtrem SPF
rezygnacja z peelingów i innych kosmetyków drażniących skórę
używanie kosmetyków łagodzących podrażnienia (zawierających np. d-panthenol), bez alkoholu i innych substancji drażniących
powstrzymywanie się od gorących kąpieli, sauny a także aktywności fizycznej (dotyczy zmian naczyniowych)

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

L5

Wraz z upływem lat organizm ludzki traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Wskutek tego, na skórze pojawiają się zmarszczki, a jej elastyczność i jędrność ulega obniżeniu. Warto zatem podjąć walkę z oznakami starzenia i pomóc skórze odzyskać świeży i młody wygląd. Zastosowanie tego urządzenia polecane jest wszystkim tym, którzy pragną efektywnego odmłodzenia bez użycia skalpela i bez przechodzenia przez długi okres rekonwalescencji, przy jednocześnym długofalowym, pozytywnym rezultacie leczenia.
Lifting termiczny Zaffiro (thermolifting) jest określany jako przełomowy w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry. Jego działanie bazuje na technologii promieniowania podczerwonego IR o długości fali 750-1800 nm. Jest idealny dla osób pragnących przywrócić elastyczność skóry, zniwelować zmarszczki bez ingerencji chirurgicznej. Zabieg zagęszcza skórę pacjentów bezboleśnie i na długi okres dzięki stymulacji włókien kolagenu.
Odwraca on naturalne procesy starzenia się skóry i utraty kolagenu.
Efekty Zaffiro
• likwiduje wszelkie obwisłości na twarzy, szyi i ciele
• likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza zmarszczki
• poprawia owal twarzy i podnosi opadające policzki
• poprawia elastyczność i napięcie skóry
• doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie
• likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami
• poprawia skórę dekoltu i wygląd piersi
Z reguły koncentrujemy się na młodym wyglądzie twarzy, szyi i dekoltu. A przecież są inne partie ciała, które z wiekiem czy wskutek ciąży lub szybkiej utraty wagi, również potrzebują wsparcia w postaci poprawy napięcia skóry. Odpowiedzią na to jest właśnie Zaffiro które skutecznie działa na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia.

Dla kogo rekomendowane jest Zaffiro®?
TermoliftingZaffiro® został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które myślą o poprawieniu kondycji skóry ciała i twarzy, niezależnie od wieku. Profilaktycznie – aby zapobiec procesowi starzenia się skóry – można go stosować już między 25 a 35 rokiem życia, ale wtedy z reguły nie wykonuje się więcej niż jednego zabiegu. Osobom, które ukończyły 35. rok życia, zalecana jest już seria zabiegów. Ponadto z zabiegów Zaffiro® korzystają kobiety po ciąży. Termolifting można wykonywać na skórze opalonej czy skórze z problemami naczyniowymi.
Zasada działania ZAFFIRO®?
Zasada działania termoliftinguZaffiro® opiera się na działaniu promieniowania podczerwonego IR o długości fali (750-1800 nm). Głowica urządzenia, które emituje promieniowanie, wykonana jest ze szlachetnego szkła szafirowego. Promieniowanie pozwala na rozgrzanie nawet głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, a jednocześnie urządzenie zapewnia ochronne chłodzenie powierzchniowych warstw naskórka przed emisją IR, jak i po niej. Pogrzanie dolnych warstw skóry, które jej najważniejszą częścią zabiegu, ma na celu podrażnienie włókien kolagenowych. Obkurczają się one, a skóra wraca do swojego pierwotnego stanu. Staje się bardziej napięta i elastyczna, a dzięki temu sprawia wrażenie młodszej. Zanikają też zmarszczki lub stają się mniej widoczne, a efekty te można zaobserwować już w trakcie zabiegu (I ETAP). Rezultatem termoliftingu, tym razem długofalowym, jest również pobudzenie fibroblastów, które zaczynają produkować nowe włókna kolagenowe. Ilość białka wzrasta nawet o 30%, co korzystnie wpływa na lifting skóry. Neokolagenogeneza, czyli proces tworzenia nowego kolagenu, postępuje stopniowo. Pełne rezultaty zabiegu można zobaczyć po 3–6 miesiącach (II ETAP).
Jak wygląda przebieg zabiegu?
Zabieg termoliftinguZaffiro® składa się z kilku etapów. Na początku na te obszary ciała, które obejmuje zabieg, nakładany jest żel chłodzący. Będzie on chronił naskórek przed przegrzaniem i działaniem podczerwieni. Pomaga on także w prawidłowym prowadzeniu głowicy. Właściwa część zabiegu rozpoczyna się od schłodzenia skóry, która następnie podawana jest działaniu promieniowania IR. W trakcie trwania termoliftingu kolagen zostaje podgrzany, a wierzchnia warstwa skóry ponownie schłodzona.
Każdy impuls Zaffiro® składa się z 3 faz:
• I FAZA – schłodzenie skóry, które zapewnia ochronę naskórka przed poparzeniem i przygotowuje skórę do promieniowania IR,
• II FAZA – podgrzanie kolagenu zawartego w skórze właściwej,
• III FAZA – ponowne schłodzenie obszaru zabiegowego zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno.
Jak długo trwa zabieg Zaffiro®?
Termolifting zajmuje od 40 do 90 minut i jest uzależniony od tego, jaki obszar ciała obejmuje terapia.
Jak wygląda schemat terapii Zaffiro®?
Ilość zabiegów niezbędnych do osiągnięcia efektu zależy stanu skóry i jej jakości. Terapię rozpoczyna konsultacja ze specjalistą w celu oceny kondycji skóry i poznania wymagań pacjenta. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów na twarz, szyję oraz do 8 na brzuch, ramiona, uda. U pacjentów z małym zaawansowaniem procesu starzenia może wystarczyć nawet 1 zabieg.
Jak postępować po zabiegu?
Po wykonaniu termoliftingu skóra może być zaróżowiana i rozgrzana, tak samo jak to zdarza się w przypadku delikatnego opalenia na słońcu. Nie ma jednak listy zaleceń czy przeciwwskazań, do których należy stosować się po wykonaniu zabiegu, od razu można powrócić do swoich codziennych zajęć i obowiązków.
Nagrody i wyróżnienia
TermoliftingZaffiro to laureat konkursu PerfectLine2009 SPA Business w kategorii „Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało”.

Laser frakcyjny PALOMAR EMERGE™

L7

Emerge laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR, światowego lidera w tworzeniu technologii laserowych dla medycyny estetycznej. Jego działanie powoduje głęboką regenerację skóry. Laser Emerge przeznaczony jest do wykonywania zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji lub jej okres jest bardzo krótki. Laser Emerge posiada certyfikat FDA na usuwanie „kurzych łapek”.
Działanie lasera Emerge powoduje głęboką przebudowę skóry. Jest przeznaczony do resurfacingu, stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalne gojenie się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra pozbawiona głębokich bruzd i zmarszczek.
Jak skuteczne są zabiegi laserem Emerge?
Pierwsze efekty widać już po 3-4 dniach, natomiast najlepsze rezultaty zauważamy po upływie 2-3 tygodni.
Skuteczność potwierdzona w niżej wymienionych problemach skóry:
• zmarszczki i bruzdy
• przebarwienia i zmiany pigmentowe
• utrata napięcia i jędrności skóry

Jak działa frakcyjny nieablacyjny laser Emerge?
Frakcyjny czyli „niecałkowity” oznacza, iż oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni miejsca poddawanego zabiegowi, a jedynie pewną jej część w postaci punktów „kropek”. Pomiędzy tymi punktami znajduje się część zdrowej nienaświetlonej tkanki, co umożliwia uruchomienie naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych. Dzięki temu uzyskujemy ujędrnienie i napięcie skóry poprzez jej odbudowę i produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych.
Nieablacyjny – działa na zasadzie kontrolowanego uszkodzenia i pobudzenia do produkcji nowego kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej. Stąd zabiegi nie wymagają rekonwalescencji, jak w przypadku zabiegów ablacyjnych.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego. Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza konsultację wykluczającą przeciwwskazania. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, dobiera się odpowiednie parametry. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry głowica przykładana jest do miejsca zabiegowego i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórek są zastępowane nową tkanką.
Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskonfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.
W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe przed i po zabiegu.
Jak długo trwa zabieg?
Większość zabiegów trwa od 15 – 30 minut. W zależności od kondycji skóry wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów. W przypadku odmładzania skóry to 3-6 zabiegów raz na 2 tygodnie.
Jak wygląda skóra po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta, możemy odczuwać ciepło. Schładzamy skórę kompresem zimnym. Zaczerwienienie utrzymuje się do wieczora. U niektórych bywają widoczne drobne ślady wiązek światła laserowego, jest to krótki efekt przejściowy i daje się zamaskować makijażem.
Efekt terapeutyczny narasta stopniowo w kolejnych tygodniach.W zależności od kondycji skóry i oczekiwanych efektów wystarczy jeden zabieg lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów(powtarzanych co 2-4 tygodnie) -dla uzyskania najlepszych rezultatów.
ZALECENIA POZABIEGOWE:
Po zabiegu należy unikać słońca i chronić skórę przy pomocy kremów z filtrem przeciwsłonecznym( faktor +50)
Korzystne jest także stosowanie kremów regenerujących, REKOMENDOWANY: BIODERMA CICABIO.
U niektórych bywają widoczne drobne ślady wiązek światła laserowego, jest to krótki efekt przejściowy i daje się zamaskować makijażem.
Efekt terapeutyczny narasta stopniowo w kolejnych tygodniach.W zależności od kondycji skóry i oczekiwanych efektów wystarczy jeden zabieg lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów(powtarzanych co 2-4 tygodnie) -dla uzyskania najlepszych rezultatów.
ZALECENIA POZABIEGOWE:
Po zabiegu należy unikać słońca i chronić skórę przy pomocy kremów z filtrem przeciwsłonecznym( faktor +50)
Korzystne jest także stosowanie kremów regenerujących, REKOMENDOWANY: BIODERMA CICABIO.

Elektrokoagulacja

V-3000-1-1024x597

ELEKTROKOAGULACJA to wszechstronny zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości.Pozwala bezinwazyjnie, a do tego całkowicie bezpiecznie pozbyć się włókniaków, brodawek, torbieli, prosaków. Jest wykorzystywany zamykania naczyń krwionośnych, kiedy inne metody, jak np. terapia światłem, mogą okazać się nieskuteczne.
Dzialanie
Epilator BLEND - Łączy w sobie trzy metody epilacji:
• termolizę (prąd wysokiej częstotliwości)
• elektrolizę (prąd galwaniczny)
• BLEND (łączącą obie powyższe metody)
Wskazania do zabiegu:
• Włókniaki miękkie
• Brodawki wirusowe
• Znamiona rubinowe
• Rozszerzone naczynia krwionośne

Przeciwwskazania do zabiegu
• świeża opalenizna (po słońcu, solarium lub samoopalaczu)- należy odczekać 3 tygodnie
• peeling kwasowy lub mechaniczny w przeciągu ostatnich 2 tygodni przed zabiegiem
• iniekcje w miejscu zabiegowym (botox czy wypełniacz) w przeciągu ostatnich 3 tygodni przed zabiegiem
• otarte rany lub uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym
• skłonność do przebarwień
• implanty, rozruszniki serca, pompy insulinowe itp.
• Ciąża i karmienie piersią
• Zaburzenia krzepnięcia krwi i krążenia
• Choroby skóry wirusowe, bakteryjne , grzybicze
• Opryszczka w miejscu zabiegowym
• Cukrzyca, epilepsja, nowotwór i inne choroby związane z wrażliwością na światło
• Zły stan zdrowia
Zalecenia pozabiegowe
Sam zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od rozległości zmian skórnych. Bezpośrednio po elektrokoagulacji może wystąpić obrzęk skóry, zaczerwienienie i wrażliwość, jednak objawy te dość szybko ustępują i wkrótce po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania. Następnego dnia po zabiegu spodziewane jest pojawienie się strupków w miejscu zabiegu, jednak powinny one zagoić się w ciągu 4-5 dni. Dla szybszego wygojenia ranki, przez ten czas należy miejsca poddane zabiegowi smarować maścią typu Alantan.
Zapraszamy na indywidualną, bezpłatną konsultację, która obejmuje:
• zebranie wywiadu
• wyjaśnienie istoty zabiegu i jego opis,
• ocena zmian do usunięcia, ustalenie przeciwskazań do zabiegu,
Cennik
• Konsultacja - gratis
• Zabieg usunięcia brodawki wirusowej (kurzajki) od 100 zł
• usunięcie każdej kolejnej brodawki wirusowej (kurzajki) 30 zł
• Zabieg usunięcia pojedynczego włókniaka od 100 zł
• usunięcie każdego kolejnego włókniaka 30 zł
• Zabieg zamknięcia naczynek 30 min od 100 zł

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

VITAL INJECTOR™ PRÓŻNIOWA WIELOINIEKCYJNA MEZOTERAPIANA WIELE PROBLEMÓW SKÓRY

Dla pacjentów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji;
Jest metodą rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, stosowana w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry, nawilżenia, odżywienia, korekty zmarszczek, rozstępów, ujędrnienia.
VITAL INJECTOR 2™ to pięcioigłowy system iniekcji zapewniający bezpieczne i precyzyjne zabiegi dzięki możliwości wyboru, dawki preparatu, głębokości penetracji igły, siły ssania oraz prędkości podawania substancji. VITAL INJECTOR 2™
Urządzenie posiada badania kliniczne i spełniające najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa, potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym, na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii
VITAL INJECTOR 2™ gwarantuje:
• precyzyjne rozmieszczenie preparatu w określonych dawkach
• redukcję efektów ubocznych (brak grudek, krwiaków i siniaczków)
• szybkość zabiegu przy wysokim profilu bezpieczeństwa i sterylności
• redukcję bólu podczas wkłucia
• Jak działa urządzenie
• Zastosowany w urządzeniu system vacum unosi skórę, wyrównuje jej powierzchnię oraz odciąga od naczyń krwionośnych i od nerwów, zapewniając bezbolesność zabiegu. Wieloigłowa końcówka poprzez iniekcje bardzo precyzyjnie deponuje preparat do skóry właściwej. Zabieg nie wymaga znieczulenia, w odróżnieniu od dotychczasowych metod z zastosowaniem strzykawki, co gwarantuje wyższą efektywność zabiegu. Nie ma również uczucia rozpierania podczas wprowadzania preparatu. Dotyczy to także iniekcji wykonywanych bezpośrednio w okolice oczu.
• Po zabiegu na skórze nie obserwujemy żadnych uwypukleń, siniaków czy trwałych śladów iniekcji, dlatego też można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu.
• WYBIERZ PROFESJONALNYĄTERAPIĘ MEZOTERAPII IGŁOWEJ

PREPARATY:
FILORGA NTCF HA
Preparat NCTF 135HA do rewitalizującejmezoterapiizawierają czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej. To niepowtarzalna i opatentowana kombinacja substancji czynnych, która podbija serca najbardziej wymagających klientek gabinetów medycyny estetycznej. Opróczcząsteczek wolnego kwasu hialuronowego są też 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant. .W produkcie NCTF 135HA jest więcej kwasu hialuronowegoaż o 5 mg/ml, niż NCTF . To powoduje nie tylko głębokienawilżenie, ale teżmożliwość naturalnego korygowania skóry dojrzałej i nadawania jej optymalnej gęstości.
EFEKTY:
-Poprawia sprężystości,
-elastyczności skóry,
-wygładzenie drobnych zmarszczek,
-przywracenie blasku.
-Wieloskładnikowa formuła produktu pozwala na głębokąnaprawękomórkową

VenomeAmber Hydro
to kuracja rewitalizująca, która dostarcza komórkom niezbędnych wartości odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki unikalnemu połączeniu kwasu bursztynowego (1%) i nieusieciowanego kwasu hialuronowego (0,55%) pozwala poprawić jakość i strukturę skóry, znacząco podnosząc poziom nawilżenia oraz minimalizując ilość wolnych rodników tlenowych odpowiedzialnych za uszkadzanie lipidów, białek, w tym włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do szybszego obumierania komórek. Synergia składników aktywnych – maksymalne współdziałanie kwasu hialuronowego i kwasu bursztynowego to: • Szybki efekt w krótkim czasie Brak okresu rehabilitacji – efekt bez obrzęku, zaczerwienienia • Naturalne nawilżenie – substancje fizjologiczne występujące w organizmie ludzkim Wskazane dla każdego rodzaju cery, w tym naczyniowej, suchej, trądzikowej • Poprawa mikrokrążenia, rozjaśnienie do stosowania także na powieki i cienie pod oczami • Ochrona antyoksydacyjna – spowolnienie procesów starzenia się skóry.Skład:
Kwas hialuronowy - działanie nawilżające i ujędrniające, składnik przywracający równowagę wodną organizmu,
Kwas bursztynowy 1,2% – składnik zapobiegający oksydacji tkanek, pobudzający syntezę kolagenu, stymulujący odbudowę komórkową oraz silnie regenerujący,
Peptydy:
Acetyl Decapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-8,
EFEKT:
Poprawa struktury skóry całego obszaru twarzy i ciała wspomaga leczenie blizn, trudno gojących się ran, rozstępów • Poprawa kolorytu skóry – rozjaśnienie plam i przebarwień Działanie obydwu składników aktywuje m.in. oddychanie komórkowe i metabolizm, powodując przywrócenie funkcji skóry. Efektem jest nawilżona, rozświetlona, bardziej elastyczna i gładka skóra.

Dermaheal HSR
to przeciwzmarszczkowy produkt, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia sucha skórę i pomaga jej utrzymać równowagę. Dermaheal HSR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.
58 składników aktywnych- głowne to:
• 1% kwasu hialuronowego,
• 5 peptydówbiomimetycznych,: Acetyl Decapeptide-3, Decapaptide-4, Oligopeptide-24, Tripeptide-6, Copper Tripeptide-1,
• 13 witamin
• 24 aminokwasy
• 5 minerałów
• 4 koenzymy
Efekty :
• - napięta i elastyczna skóra,
• - zdrowy i świeży wygląd skóry,
• - redukcja drobnych zmarszczek,
• - wygładzona i nawilżona skóra

CYTOCARE 532.. / Revitacare
Zastosowanie kuracji preparatami CytoCare wspomaga dobre odżywianie komórek skóry, nadaje skórze młody wygląd i opóźnia procesy starzenia. CytoCare 532 jest intensywnie działającym preparatem z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (30mg/5ml), co pozwala na głęboką odnowę skóry i doskonałe jej nawilżanie. Kompleks witamin zawartych w preparacie wykorzystywany w mezoterapi wspomaga działania antyutleniające, oraz stymuluje rozwój komórek skóry.
Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 zabiegów co 2 tygodnie, podtrzymująco 1 zabieg co 1,5-3 m-ce.
Efekty:
• spłyca nawet głębsze zmarszczki
• intensywne zagęszcza i regeneruje skórę właściwą
• głęboko nawodnia
• zapobiega pojawieniu się “pierwszych zmarszczek”
• utrzymuje biologiczną równowagę skóry
• zapewnia intensywne odżywianie skóry
• zapewnia promienność i blask

STRECHCARE / Revitacare
StretchCare to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE (dimetyloaminoetanol), pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, zastosowane by uzyskać efekt napięcia i wzmocnienia skóry. Stosowany jest w przypadku widocznego zwiotczenia skóry powiek dolnych oraz górnych, w celu poprawy owalu twarzy, szyi, ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud.
Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 – 6 zabiegów w odstępie około 7-14 dni.
DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia. Tkanki wspierające skórę zostają bardzo wzmocnione. Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia. Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą. DMAE wzmacnia również poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji. StretchCare poprawia też napięcie powierzchniowe skóry, szczególnie po zabiegu modelującym, liposukcji oraz przy opadaniu skóry w wyniku starzenia.
Efekty
• skóra jest lepiej napięta i wzmocniona, poluzowane włókna kolagenowe wzmocnione
• rysy twarzy się wyostrzają
• owal twarzy wyrzeźbiony i wyrazisty
• skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona, “podniesiona”
• twarz odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność
• efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone
• pigmentacja jest zdecydowanie mniej wyraźna
• efekt rozjaśnienia skóry

PEPTYDOWA STYMULACJA SKÓRY Z CZYNNNIKAMI WZROSTU KOMÓRKOWEGO

AQUASHINE to produkt do głębokiej mezoterapii regeneracyjnej skóry. Zawiera aktywny kompleks peptydowy dla zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza. Zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny, w stężeniu 1,5%, kompleks peptydowy oraz odżywczy.
EFEKTY:
• Redukcjazmarszczek,i poprawa elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry.
• Rewitalizacja zmęczonej i przesuszarzałej skóry maksymalizacja proliferacji komórkowej
• odżywienie i nawadnienie skóry.

AQUASHINE BR to wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.
Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%.
EFEKTY:
• Redukuje przebarwienia skóry, plamy starcze i piegi, zmniejsza proces syntezy melaniny.
• Zapobiega procesowi nadmiernej hyperpigmentacji.
• Redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry.
• Rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferację komórkową.
• Czysty kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę.

AQUASHINE BTX "botox-like" tzw. botulina peptydowa, to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry, aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry.
Zawarty w Aquashine BTX kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.
EFEKTY:
• Rozluźnia włókna mięśniowe w skórze i włókna mięśni mimicznych, które są zintegrowane ze skórą.
• Odbudowuje i regeneruje – peptydy stymulujące aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, poprawiając jej strukturę.
• Rewitalizuje – kwas hialuronowy występuje w dwóch wielocząsteczkowych postaciach, co zapewnia szybkie nawilżenie skóry i przenikanie peptydów, jak również wspomaga zdolność peptydów do penetracji i przedłuża ich działanie.
• Zabieg „rozluźnia” i relaksuje skórę, sprawiając, że zmarszczki ulegają redukcji – bez ryzyka nienaturalnego „zamrożenia” mimiki lub np. opadnięcia brwi

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

LASER Alma Harmony XL Pro GŁOWICA iPXELER YAG®

WYBIERZ PROFESJONALNYĄ TERAPIĘ MEZOTERAPII IGŁOWEJ:
PIELĘGNACJA KOSMETOLOGICZNA
CIAŁO - MODELOWANIE SYLWETKI
1. ICOON-
2. FALA UDERZENIOWA STORZ MEDICAL
3. KARBOXYTERAPI
• USÓWANIE OWŁOSIENIA
• USÓWANIE TATUAŻY
• REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

obraz_2023-11-06_175122709

ROZSTĘPY | BLIZNY POURAZOWE, BLIZNY POTRĄDZIKOWE I ROZSZERZONE PORY SKÓRNE
EFEKTY ZABIEGU:
• Redukcja rozstępów
• Redukcja blizn potrądzikowych i pochirurgicznych
• Redukcja rozszerzonych porów skóry
MultilaserHarmony XL Pro z głowicą ablacyjną iPixeljest to niezwykle skuteczna kuracja, którą polecamy szczególnie tam, gdzie potrzebna jest gruntowna przebudowa skóry, a więc na przykład na rozstępy i blizny. iPixel dominuje efektywnością nad innymi lasery, gdyż pomaga uzyskać doskonałe efekty w krótszym czasie.
Nowa technologia, którą wykorzystuje laser Pixel™, polega na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji w naskórek i skórę właściwą. Matryca lasera Pixel została skonstruowana w takim sposób, aby doprowadzić do powstania zespołu punktów (pixeli) – mikrourazów termalnych – pozostawiając przy tym nienaruszone „mostki" tkanki, swoiste rezerwuary zdrowych komórek przyspieszające odbudowę danego obszaru. Nienaruszona skóra sprawia, iż gojenie po zabiegu następuje niezwykle szybko. Wpływ na krótką rekonwalescencję ma również zastosowanie specjalistycznego sprzętu chłodzącego skórę. Czas potrzebny na całkowitą regenerację skóry to ok. 28 dni.
Tym, co odróżnia zabieg Pixel™, od tradycyjnej dermabrazji laserowej, w wyniku której usuwana jest od razu cała wierzchnia warstwa skóry, jest precyzyjne aplikowanie światła. Światło lasera Pixel™ aplikowane jest na leczone miejsce wybiórczo, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. Wiązki lasera, głęboko i precyzyjnie penetrują zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg trwa średnio ok 30 MIN minut. Pacjent w trakcie trwania zabiegu może odczuwać delikatne pieczenie. Aby zminimalizować uczucie dyskomfortu, przez cały czas działania lasera, skóra jest miejscowo schładzana za pomocą specjalnego urządzenia.
Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?
Pierwsza zauważalna różnica u większości pacjentów widoczna jest już w kilka dni po pierwszym zabiegu. Następuje poprawa kondycji i kolorytu skóry. Istotną zaletą zabiegu jest również pobudzenie włókien kolagenu w głębokich warstwach skóry. Na przestrzeni kilku miesięcy, seria zabiegów Pixel™ prowadzi dostopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.
Schemat terapii
W zależności od rozmiaru obszaru poddawanego zabiegowi, każda sesja z użyciem Pixel™ trwa od 10 do 45 minut.
Zabieg laserem Pixel™ powoduje jednorazowo naświetlenie ok. 15–25% leczonej powierzchni. Najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3–5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2–4 tygodniowych, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Lekarz może jednak w porozumieniu z pacjentem, zdecydować o zwiększeniu odstępów pomiędzy kolejnymi zabiegami. Wpływ na taką decyzję mają rozległość i umiejscowienie zmian. Rezultaty przeprowadzonych zabiegów są natychmiastowe i postępujące, optymalny efekt terapii jest natomiast widoczny zwykle po 1–3 miesiącach.
Dla poprawy efektywności terapii oraz zwiększenia aktywności nowo powstałych komórek zaleca się przeprowadzenie mezoterapii kwasem hialuronowym. U tych pacjentów, u których występuje dodatkowy problem w postaci wiotkości skóry, zaleca się wsparcie terapii TermoliftingiemZaffiro
Jak przygotować się do zabiegu?
Na około 4 tygodnie przez zabiegiem należy pamiętać o rezygnacji z opalania (także w solarium) – skóra poddawana działaniu lasera nie może nosić śladów świeżej opalenizny ani wynikających z niej podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu w miejscu, które ma być poddane działaniu lasera
Zalecenia pozabiegowe
Bezpośrednio po zabiegu można podjąć normalną aktywność, gdyż nie wymaga on okresu rekonwalescencji. W celu przyśpieszenia regeneracji naskórka należy stosować dermokosmetyki nawilżające. Niezbędna jest także ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych – na skórę poddaną zabiegowi należy aplikować przez co najmniej miesiąc po zabiegu krem z wysokim filtrem (SPF 50).Brak protekcji UV może doprowadzić do powstania przebarwień w obszarach poddanych terapii Pixel™.
Skóra po wykonanym zabiegu jest zaczerwieniona. Rumieniowi towarzyszy delikatne pieczenie. Tuż po zabiegu pojawia się również suchość i uczucie ściągnięcia skóry. W ciągu kilku dni od zabiegu występuje złuszczanie naskórka.
Przeciwwskazaniami do zastosowania Pixel™ są:
• Choroby nowotworowe
• Ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca)
• Skłonność do powstawania blizn przerostowych
• Przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów, antybiotyków, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych
• Świeża opalenizna
• Aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu
• Aktywna opryszczka

LASER Alma Harmony XL Pro - GŁOWICA DYE-VL

obraz_2023-11-06_175436500

ALMA HARMONY XL PRO Z GŁOWICĄ DYE VL – SKUTECZNY SPOSÓB NA PRZEBARWIENIA POSŁONECZNE I HORMONALNE
Przebarwienia to spory problem wielu naszych pacjentek. Ich powody mogą być różne: skłonności genetyczne, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, zmiany hormonalne spowodowane na przykład chorobą, przyjmowaniem niektórych leków czy po prostu upływem czasu. Z wiekiem nasza skóra staje się bardziej podatna na zaburzenia pigmentacji. Często manifestuje się to na dłoniach, gdzie najczęściej obserwujemy tzw. plamy starcze.
Zabieg DyeVL z platformy Harmony XL. Likwidacja przebarwień za jego pomocą bazuje na długości światła dobrze pochłanianego przez melaninę. Podgrzanie komórek zawierających barwnik (melanocytów) prowadzi do ich termicznego zniszczenia. Bezpośrednio po zabiegu zmiana barwnikowa ciemnieje, a następnie ulega stopniowemu wchłonięciu i zanikowi. Metoda ta daje świetne efekty w leczeniu piegów, plam czy przebarwień powstałych w wyniku interakcji niektórych leków i słońca.

Alma Harmony XL Pro - DYE-VL
ZMIANY NACZYNIOWE | RUMIEŃ | ROZSZERZONE NACZYNKA | NACZYNIAKI PŁASKIE | NACZYNIAKI GWIEŹDZISTE | NACZYNIAKI RUBINOWE | TRĄDZIK RÓŻOWATY | ROZSZERZONE PORY|
EFEKT ZABIEGU:
• Redukcja rumienia twarzy
• Leczenie trądziku różowatego
• Redukcja rozszerzonych naczynek
• Redukcja przebarwień
DyeVL jest bezpiecznym i bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się rumienia skóry i wszystkich objawów fotostarzenia. Zabieg stanowi świetną profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia. Jest on również stosowany w profilaktyce i laserowego leczenia trądziku różowatego.
DyeVL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi a także zmianami naczyniowymi.
Dodatkowo komfort w czasie zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.
Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy DyeVL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są w pełni bezpieczne dla pacjentów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Jak przygotować się do zabiegu?
Na około 4 tygodnie przez zabiegiem należy pamiętać o rezygnacji z opalania (także w solarium) – skóra poddawana działaniu lasera nie może nosić śladów świeżej opalenizny ani wynikających z niej podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu w miejscu, które ma być poddane działaniu lasera
Schemat terapii
Do zabiegu pacjentów kwalifikuje lekarz. Ocenia on przebarwienia i znamiona barwnikowe oraz liczbę, średnicę, kolor i głębokość zmian naczyniowych, bierze pod uwagę indywidualną wrażliwość i reakcję skóry. Osobom zakwalifikowanym do zabiegu w pierwszej fazie zabiegu wykonuje się tzw. kliniczną próbę laserową w celu optymalnego dobrania takiej wartość energii i czasu trwania impulsu, aby uzyskać jak najlepszy efekt, przy max. bezpieczeństwie i komforcie. (np. za niska energia nie zamknie naczyń lub nie usunie przebarwień, a zbyt duża oparzy naskórek i wywoła ból). Od decyzji lekarza zależy ostateczne ustawienie parametrów naświetlania.
Schemat kuracji to 4-6 zabiegów co 3-6 tygodni (ustalenia indywidualne)
• Pacjent w trakcie zabiegu może odczuwać pieczenie i ciepło podczas uwalniania impulsu
Najnowsza wersja urządzenia posiada system chłodzenia pozwalający dodatkowo zmniejszyć nieprzyjemne odczucia. Czas trwania zabiegu jest różny w zależności od powierzchni leczonej skóry.

ZALECENIA POZABIEGOWE
• Całkowity zakaz opalania: minimum 4 tygodnie po zabiegu
• Ochrona przed słońcem: bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez 1 miesiąc po zabiegu stosując kremy z filtrem SPF
• Unikać czynników powodujących rozszerzenie naczyń krwionośnych przez okres 4-5 dni (wysiłek fizyczny, sauna, zmiany temperatur)
• Makijaż: w przypadku uszkodzonego naskórka należy unikać stosowania makijażu na naświetlane miejsca przez ok. 1-2 dni po zabiegu, w pozostałych przypadkach makijaż można nałożyć następnego dnia po zabiegu
• Nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu
• Nie wykonywać peelingów i innych zabiegów (zawsze po kontakcie z lekarzem wykonującym zabieg laserowy)
• Nie drażnić skóry w okolicy zabiegu
PRZECIWWSKAZANIA ORAZ SKUTKI UBOCZNE
• Ciąża
• Świeża opalenizna (1 miesiąc)
• Leki światłouczulające (retinoidy, p/depresyjne, tetracykliny)
• Zioła (dziurawiec, nagietek)
• Spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
• Cukrzyca (niewyrównana)
• Bielactwo
• Łuszczyca (aktywna faza)
• Padaczka
• Zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
• Skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)
MOŻLIWE OBJAWY PO ZABIEGU:
• Pieczenie, szczypanie (może trwać kilka godzin po zabiegu)
• Rumień i obrzęk mogą wystąpić po zabiegu, jako jego bezpośredni efekt; objawy te ustępują do 24godz
• W przypadku silnego impulsu często zamierzonym efektem zabiegu jest zbrązowienie i złuszczenie naskórka w pierwszych 3 dniach po zabiegu, konieczne jest wówczas pieczołowite natłuszczanie skóry i stosowanie środków antyseptycznych (zalecenia po zabiegu)

Harmony iPixel Laser frakcyjny Harmony XL iPixel

obraz_2023-11-06_180134486

Laser iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone, dając efekt głębokiego złuszczenia. Dzięki temu, wszelkie nierówności zostają spłycone. Dodatkowo, frakcyjne działanie lasera powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość blizny czy rozstępu zostaje wyparta na powierzchnię, przez co zostaje jeszcze bardziej spłycona.
Laser iPixel sprawdza się doskonale w usuwaniu rozstępów, blizn, blizn potrądzikowych oraz jako zabieg odmładzania skóry, czy resurfacing twarzy. Zabieg przynosi doskonałe rezultaty, a przy tym jest bezpieczny i obciążony minimalnym ryzykiem powikłań. Laserowe usuwanie rozstępów (po ciąży, białych, czerwonych) czy blizn potrądzikowych, przy pomocy urządzenia iPixel należy też do metod z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót do codziennych zajęć. Jednocześnie, co niezmiernie ważne dla osób poddających się zabiegowi, rezultaty terapii są naprawdę spektakularne i pojawiają się bardzo szybko, już po kilku sesjach. Nie ma też żadnych ograniczeń co do obszaru ciała, na którym ma być przeprowadzony zabieg.
IPixel pozwala zredukować blizny, w tym blizn pooperacyjnych czy potrądzikowych lub radykalnie spłycić te wieloletnie i wyjątkowo głębokie. To także doskonały sposób na resurfacing twarzy, która po zabiegu zyskuje młodszy wygląd i blask. Koloryt zostaje wyrównany, znikają bruzdy, zmarszczki i inne nierówności.

Alma Harmony XL iPixel sprawdzi się przy zabiegach takich jak:
• likwidacja blizn pooperacyjnych – w tym blizn po cesarskim cięciu
• redukcja blizn potrądzikowych i powstałych po oparzeniu skóry
• usuwanie rozstępów po ciąży czy przebytej diecie
Jak przygotować się do zabiegu?
Przygotowanie do zabiegu laserem Alma Harmony XL iPixel wymaga od pacjenta pewnych wyrzeczeń. O wszystkich zaleceniach pacjent dowie się od lekarza podczas konsultacji medycznej, która poprzedza zabieg. Do najważniejszych z nich należą:
• zakończenie kuracji retinoidami – 6 miesięcy przed zabiegiem
• rezygnacja z opalania (także w solarium) – 4 tygodnie przed zabiegiem
• odstawienie kosmetyków zawierających retinol – 3 tygodnie przed zabiegiem
• niestosowanie leków i ziół fotouczulających – 3 tygodnie przed zabiegiem
• rezygnacja z peelingów i depilacji – 1 tydzień przed zabiegiem
Podczas konsultacji lekarz ogląda zmianę skórną do usunięcia, dokładnie omawia z pacjentem plan terapii i ustala liczbę zabiegów w serii, którą należy wykonać, by osiągnąć pożądane rezultaty.
Jak wygląda zabieg?
Przed zabiegiem, na skórę aplikowany jest żel znieczulający, dzięki któremu pacjent nie będzie odczuwać bólu – może pojawić się jedynie delikatne uczucie pieczenia. Pacjent otrzymuje okulary ochronne, które będą zabezpieczać jego wzrok przed działaniem lasera, a lekarz dobiera odpowiednią moc urządzenia – uzależniając ją od głębokości zmian i ich umiejscowienia, a także indywidualnych cech pacjenta.
Działanie lasera polega na emitowaniu nie tylko jednej, a kilkudziesięciu wiązek światła, które trafiając w głąb skóry powodują jej mikrouszkodzenia – tzw. piksele. Uderzenia lasera są bardzo precyzyjne, dzięki czemu uszkodzeniu podlega wyłącznie wybrany obszar skóry, a jej okoliczne tkanki pozostają nienaruszone – w efekcie tego, proces gojenia przebiega wyjątkowo szybko. Powstałe w skórze mikrouszkodzenia „mobilizują” organizm do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych – tworzą się nowe włókna kolagenowe i elastynowe, a skóra staje się gładka, napięta, bez rozstępów, blizn, przebarwień. Bezpośrednio po terapii pacjent może wrócić do codziennych czynności, przestrzegając zaleceń pozabiegowych.
Po jakim czasie efekty zabiegu laserem Alma Harmony XL iPixel będą zauważalne?
Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać zadowalające efekty?
Czy zabieg laserem Alma Harmony XL iPixel jest bolesny?
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu laserem Alma Harmony XL iPixel?
Ile trwa zabieg Alma Harmony XL iPixel?
Ile trwa okres rekonwalescencji po zabiegu laserem Alma Harmony XL iPixel?
Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. U niektórych pacjentów skóra może być silnie ściągnięta, piekąca, mogą pojawić się na niej zaczerwienienie i obrzęk. Jest to naturalna reakcja organizmu na działanie lasera – dolegliwości znikną po upływie 7 dni od dnia zabiegu.

MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLIC OCZU - STYMULATORY TKANKOWE

XELA REDERM EYE cienie pod oczami, obrzęki spowodowane zastojami limfatycznymi - 650,00
SUNEKOS 200 EYE kwas hialuronowy + aminokwasy - 550,00
NUCLEOFILL SOFT EYES rozświetlenie, spłycenie doliny łez -800,00
NEAUVIA HYDRO DELUX EYES 1ML biostymulator tkankowy, hydroksyapatyt wapnia -380,00
MESOESTETIC MESOHYAL kwas hialuronowy + aminokwasy + koenzymy - 350,00
FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA PRF naturalna autoregeneracja - 550,00
AMI EYES stymulacja syntezy kolagenu i elastyny - 550,00

BIOSTYMULATORY TKANKOWE od 650,00
XELA REDERM bursztynian sodu + kwas hialuronowy - 550,00
SUNEKOS 200 aminokwasy z nieusieciowanym kwasem hialuronowym - 900,00
PROFHILO remodeling twarzy, efekt wypełnienia - 800,00
NUCLEOFILL STRONG lifting, antyoksydacja i nawilżenie - 780,00
NITHYA biostymulator tkankowy, terapia kolagenem - 600,00
NEAUVIA HYDRO DELUX 2,5 ML biostymulator tkankowy, hydroksyapatyt wapnia - 550,00
EJAL 40 skin booster na bazie kwasu hialuronowego

XelaRederm - redermalizacja skóry
Opis
MezoterapiaXelaRederm zwana redermalizacją to sprawdzony zabieg powodujący poprawę kondycji skóry, posiadających kwas bursztynowy w połączeniu z kwasem hialuronowym.
W odróżnieniu od innych zabiegów odmładzających działanie redermalizacji ma równocześnie 3 kierunki:
• Sprzyja regulacji procesów biochemicznych w komórce
• Przywraca bilans wodny
• Blokuje działanie wolnych rodników
Wskazania:
• Zmiany o dowolnej etiologii
• Sucha, odwodniona skóra
• Zmarszczki mimiczne
• Zmniejszenie elastyczności skóry
• Zmiany potrądzikowe
• Skóra naczyniowa
Efekty
• Przywrócenie prawidłowego bilansu wodnego skóry
• Poprawa elastyczności skóry

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia