MASAŻ

ODKRYJ RAZEM Z NAMI SPOSÓB NA PIĘKNĄ SYLWETKĘ I CIAŁO..

M1

ODKRYJ MAGIĘ PIELĘGNACJI CIAŁA I MASAŻU…

Zabiegi na ciało to nie tylko luksus to forma troski o siebie, swoje zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie.
Protokoły zabiegów, które skutecznie i w sposób bezpieczny, sprawią, że Twoje ciało będzie wyglądać doskonale..
Zabiegi modelowania sylwetki, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową, zabiegi na cellulit, oraz zabiegi ujędrniające na ciało .
Nie wiesz, jaki zabieg wybrać?
Jesteśmy po to, by doradzić i stworzyć spersonalizowany -TWÓJ BEAUTY PLAN – taki, który będzie skuteczny, bezpieczny i najlepszy dla Ciebie.

Masaż to jedna z najstarszych oraz najczęściej stosowanych metod terapeutycznych, która w zależności od rodzaju może mieć działanie profilaktyczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, relaksacyjne, pobudzające, jak i inne. Polega on na manualnym bądź mechanicznym wykonywaniu różnorodnych technik dotykowych na skórze, stawach, mięśniach oraz tkankach głębokich.
Jak działa masaż?
Masaż działa na organizm na wiele różnych sposobów, w zależności od rodzaju masażu oraz celu, jaki ma być osiągnięty:
• Rozluźnienie mięśni: Masaż pomaga w rozluźnieniu spiętych mięśni, zmniejszając napięcie i stres w ciele. Jest szczególnie skuteczny w leczeniu bólów mięśniowych i zapobieganiu kontuzjom.
• Poprawa krążenia: Masaż stymuluje krążenie krwi, co może pomóc w dostarczeniu większej ilości tlenu i składników odżywczych do tkanek i narządów. To może przyczynić się do poprawy ogólnego stanu zdrowia.
• Redukcja stresu i relaksacja: Masaż pomaga w redukcji stresu poprzez stymulację układu nerwowego, co prowadzi do głębokiego relaksu. Może to pomóc w obniżeniu poziomu kortyzolu, hormonu stresu.
• Poprawa elastyczności i zakresu ruchu: Masaż może pomóc w zwiększeniu elastyczności mięśni i stawów, co jest szczególnie korzystne dla osób z problemami z ruchomością.
• Leczenie bólu: Masaż może być skutecznym narzędziem w leczeniu różnych rodzajów bólu, w tym bólów głowy, bólów pleców i bólów przewlekłych.
• Poprawa funkcji układu limfatycznego, detoksykacja: Masaż może pomóc w poprawie funkcji układu limfatycznego, co może pomóc w usuwaniu toksyn z organizmu.
• Poprawa stanu skóry: Masaż może pomóc w poprawie krążenia skóry, co może przyczynić się do poprawy jej wyglądu i zdrowia.
• Poprawa samopoczucia: Masaż ma również pozytywny wpływ na samopoczucie i stan emocjonalny. Może pomóc w redukcji objawów depresji i lęku.

MASAŻ

masaz-swieca

MASAŻ KOBIDO TWARZY wraz z facetapingiem

KOBIDO to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza ''Starożytną drogę do Piękna’’. Jest najstarszą i jedną z najbardziej zaawansowanych technik masażu twarzy, szyi, grzbietu i dekoltu, pochodzącą z Japonii. KOBIDO znany jest, jako ''niechirurgiczny lifting twarzy''. Złożone i bardzo intensywne ruchy tworzące tą technikę stymulują głębokie warstwy skóry oraz strukturę mięśni i powięzi. Pomimo intensywności, szybkości i złożonych technik, masaż wywołuje również relaksacje i odpoczynek. Idealny w okresie większego zmęczenia, stresu lub napięcia. Dzięki technikom KOBIDO można zniwelować napięcie mięśniowe, stymulować metabolizm komórkowy, oczyścić skórę z toksyn i zanieczyszczeń poprzez drenaż limfatyczny .
Zabieg KOBIDO wzbogacony o tapingestetyczny(plastrowanie twarzy za pomocą taśm do kinesiotapingu, które mają wywołać konkretny efekt), to narzędzie przedłużające i zwiększające efekt masażu twarzy KOBIDO. Taśmy pobudzają układ limfatyczny, uwalniają tkanki od obrzęków, niwelują zmarszczki i bruzdy. Wzmacniają mięśnie twarzy i szyi, uelastyczniają skórę .

90 MIN- 250 ZŁ

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to rodzaj masażu, który wykonywany jest za pomocą technik głaskania, ugniatania, rozcierania, wstrząsania, oklepywania i uderzenia. Ma on na celu zmniejszenie napięcia mięśniowego, łagodzenie bólu oraz poprawę krążenia limfy i krwi w organizmie człowieka. Dodatkowo, do zalet masażu klasycznego zalicza się poprawę samopoczucia i odprężenie, poprawę metabolizmu tkanek, złuszczenie martwego naskórka czy pozytywne oddziaływanie na układ nerwowy.

  • 60 min. 150 zł
  • 30 min.  80 zł
m5

Odprężający i antystresowy

m6

Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Bardzo łagodna forma masażu. Jego celem jest zniesienie napięcia mięśniowo – nerwowego i emocjonalnego a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Masaż relaksacyjny może obejmować całe ciało bądź wybrane partie ciała np. plecy, twarz, stopy. W masażu tym wykorzystuje się naturalne olejki eteryczne (znaczenie terapeutyczne ma tu zarówno zapach jak i składniki aktywne olejków, które w trakcie masażu wchłaniane są poprzez skórę do krwioobiegu wywołując określone reakcje).

60 min. 170 zł

Masaż synchroniczny na cztery ręce

Masaż relaksacyjny synchroniczny na cztery ręce; zabieg przeprowadzany przez dwóch masażystów, którzy wykonują w tym samym czasie te same techniki, w tym samym tempie, na symetrycznych częściach ciała osoby masowanej.
- Przy masowaniu przedniej strony tułowia jeden masażysta może masować brzuch i klatkę piersiową, a drugi głowę, kark, barki, ramiona.
- Masowanie odbywa się w takt muzyki relaksacyjnej.

60 min 260 zł

Relaksacyjny

m7
M8
M9

Masaż bańką chińską z drenażem limfatycznym

Gumowe bańki chińskie – próżniowe , choć wykorzystywane w celach leczniczych, wśród kobiet zyskały ogromną popularność głównie jako przyrząd do masażu. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, powoduje silne przekrwienie pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej.
Masaż bańką chińską trwa 30 minut, powinien być wykonywany w 10-12 seriach z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Zapobiegawczo zaś raz w tygodniu.

30 min. 85 zł

Drenaż limfatyczny
To szereg ruchów uciskowych oraz pocieranie ciała w odpowiedni sposób. Rolą wszystkich wykonywanych przez masażystę czynności ma być pobudzenie układu limfatycznego i zapewnienie prawidłowego przepływu limfy.
Co daje ten rodzaj masażu? Przede wszystkim sprawia, że w naszym organizmie limfa krąży sprawnie, co sprawia, że nie powstają zastoje oraz spowodowane tym przez obrzęki i opuchlizny. Co więcej, masaż limfatyczny ma również pozytywny wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn, a także ujędrnia i wygładza skórę.

60 min. 150 zł

Refleksoterapia stóp

Poprzez ucisk określonych punktów i stref odruchowych na stopach, stymulowane są poszczególne narządy i układy ludzkiego ciała. Zabieg ten ma wspaniałe działanie relaksujące. Poprawia ukrwienie i odblokowuje przesyłanie impulsów nerwowych.

30 min. 85 zł

M10
M11

Masaż odchudzający

Zadaniem tego rodzaju masażu jest wspomaganie wyszczuplenia, przyspieszenie procesów rozbicia tkanki tłuszczowej, poprawienie krążenia i uwolnienie toksyn z organizmu, Jest to energiczny, mocny masaż z wykorzystaniem kremów aktywatorami (kofeinę, l-karnityna, algi) przyspieszające procesy lipozy.

60 min. 150 zł

Masaż ujędrniający

Polecany Paniom po terapii odchudzającej lub w przypadku utraty jędrności skóry, jest masażem wspomagającym napięcie tkanek, głównie tkanki łącznej. Może być wykonywany jako całościowy zabieg lub na wybrane partie ciała.

60 min. 150 zł

Masaż dla kobiet w ciąży

Terapia masażem w ciąży znacząco relaksuje, zapewnia dobry stan psychiczny i fizyczny ciężarnej, redukuje obrzęki, przeciwdziała powstawaniu żylaków, usprawnia krążenie krwi i limfy, redukuje ból i wzmożone napięcie mięśni szkieletowych, uelastycznia skórę, co stanowi zapobieganie powstawania rozstępów ciążowych i poporodowych.
60 min. 150 zł

Masaż - rekonstrukcja pociążowa

Zabiegi mające na celu przywrócenie kondycji i wyglądu ciała mamy do stanu z przed ciąży..
60 min. 150 zł

Masaż leczniczy, fizjoterapeutyczny

Masaż leczniczy to rodzaj masażu, który wykonuje się w celu złagodzenia bólu, usprawnienia krążenia krwi i limfy, poprawy ruchomości stawów czy też zmniejszenia stanów zapalnych. Może być on stosowany w różnorodnych sytuacjach np. w przypadku urazów i schorzeń układu kostno-mięśniowego. Masaż leczniczy często stosowany jest w fizjoterapii. Jego techniki przypominają techniki w masażu klasycznym.
60 min. 150 zł
30 min. 80 zł

Masaż sportowy

Masaż sportowy stosowany jest w celu zwiększenia wydolności organizmu, zredukowaniu bólu, zapobiegania kontuzjom oraz poprawie regeneracji mięśni. Ten rodzaj masażu jest intensywny , obejmuje zazwyczaj całe ciało, a jego techniki są dostosowane do rodzaju treningów i sportu, jakie wykonuje osoba masowana. Masaż sportowy polecany jest najczęściej osobom, które aktywnie uprawiają sport.

Masaż sportowy

Choć masażeprzynoszą wiele korzyści, nie wszyscy mogą z niego skorzystać.
Wśród przeciwwskazań do jego wykonania znajdują się:
• ciąża,
• ropne zmiany skórne,
• zmiany dermatologiczne, jak łuszczyca, egzema,
• ostre i podostre stany zapalne,
• krwawienia i krwotok lub tendencje do krwotoków,
• wysoka temperatura ciała,
• grypa i choroby zakaźne,
• niewyrównane wady serca,
• tętniaki aorty,
• zaawansowana osteoporoza lub inne przyczyny zwiększonej łamliwości kości,
• żylaki,
• choroby krwi, na przykład hemofilia,
• wczesny okres po złamaniach, zwichnięciach czy skręceniach,
• choroby nowotworowe.

Jak przygotować się do masażu?

Specjalne przygotowania do masażu lnie są potrzebne. Warto tylko pamiętać, aby ostatni posiłek zjeść około 1 godziny przed masażem, zwłaszcza, jeśli zabieg dotyczy powłok brzusznych.
Przed masażem warto również odświeżyć ciało, na przykład wziąć prysznic. Nie zaleca się stosowania kosmetyków na obszary poddawane masażowi. Zalecamy zdjęcie biżuterii.
Jeśli chodzi o strój to należy wybrać luźne ubranie, takie, które nie będzie krępowało ruchów. Na masaż można ze sobą zabrać mały ręcznik.

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia