TWARZ - PIELĘGNACJA DERMOKOSMETYCZNA

obraz_2023-10-28_113258761
obraz_2023-10-28_113231455

TIMEXPERT RADIANCE C+

Globalny program przeciwstarzeniowy oparty o EPIGENETYKĘ. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki, aby zachować młody i naturalny wygląd. Regeneruje. Wzmacnia. Wypełnia. Odmładza geny

INNOWACYJNA TECHNIKA GLOBALNEGO ODMŁADZANIA

Kompleksowa, innowacyjna pielęgnacja odmładzająca wykorzystująca najnowsze odkrycia naukowe w zakresie mechanizmów starzenia się komórek.
Każdego dnia każda Twoja komórka ciała jest uszkodzona około 60.000 razy. Wiele z tych uszkodzeń jest naturalnie naprawianych, ale mogą pozostać pewne zmiany epigenetyczne, lub co gorsza geny, które naturalnie naprawiają skórę i spowalniają proces starzenia, są „wyłączane”. Zabieg Timexpert SRNS Global Anti-Age ON reaktywuje uśpione geny i przyspiesza regenerację komórkową. Postaw na młody wygląd i bezinwazyjne metody walki z czasem.
Zabieg opracowany w oparciu o trzy elementy.
REGENERACJA: czynnik uruchamiający geny odpowiedzialne za syntezę białek młodości.
WZMOCNIENIE: poprzez wspomaganie naturalnych mechanizmów obronnych skóry
WYPEŁNIENIE: efekt wypełnienia i głębokie nawilżenie, natychmiast poprawiający ogólny wygląd skóry twarzy – wygładza, zmiękcza i uelastycznia.
Procedura połączona z opracowanym przez Germaine de Capuccini autorskim masażem z użyciem LISSAGE SPOON, specjalnej metalowej łyżeczki dodatkowo chłodzonej w trakcie zabiegu. Stymulacja skóry naprzemiennie ciepłą ręką i zmrożoną łyżeczką powoduje niezwykłe doznania i doskonały efekt stymulacji skóry. Elementem zabiegu jest także unikalna maska, która przykrywając całą twarz wraz z oczami, powoduje wyłączenie i głęboki relaks.

Germaine de Capuccini zastosowała w programie Timexpert SRNS kompleks glicynowo-cynkowy – najnowsze odkrycie naukowe w świecie kosmetyki. Nowa era badań wyjaśnia, że to nasz styl życia, ekspozycja na środowisko, zanieczyszczenia, promieniowanie UV, dieta, sport, a nawet nasze emocje mają większy wpływ na starzenie się niż nasze własne geny.
Wszystkie elementy naszego życia pozostawiają głęboki odcisk na naszej skórze. Teraz ten odcisk jest możliwy do wymazania dzięki działaniu linii SRNS, która pobudza do działania geny odpowiedzialne za wytwarzanie białek młodości.
Głównym składnikiem linii jest EPIGENOL (pozyskiwany z nagietka) i kompleks glicynowo-cynkowy, który włącza przycisk ON – GLOBAL ANTI-AGE ON Program SRNS Timexpert. Przycisk ON uruchamia kluczowe mechanizmy odwracające starzenie się skóry – wygładza linie zmarszczek, redukuje nawet ekstremalną suchość, wyrównuje koloryt cery oraz przeciwdziała zwiotczeniu skóry. Znacząco poprawia gęstość przez wysycenie skóry kwasem hialuronowym o różnych masach cząsteczkowych oraz wysokiej czystości aktywatorowi kolagenu. Efekt wypełnienia jest natychmiastowy. SRNS wzmacnia obronę skóry, wyczerpaną oksydacyjnym stresem środowiskowym oraz zwiększa efekt anty-smogowy, tzw. anti-pollution.
Timexpert SRNS aktywuje produkcję białek młodości, poprawia gęstość i fakturę skóry, nawilża, spłyca zmarszczki i cofa zegar biologiczny. Zapobiega uszkodzeniu oksydacyjnemu spowodowanemu czynnikami środowiskowymi, spowalnia proces starzenia.

Składniki aktywne linii Timexpert SRNS
EPIGENOL – ekstrahowany z unikalnego gatunku kwiatu nagietka, który rośnie w Egipcie. W procesie selekcjonuje się i zagęszcza glikostruktury obecne w kwiatach, które mają optymalną wielkość, aby składnik miał wyjątkową aktywność biologiczną – zdolność do ograniczania modyfikacji epigenomu spowodowanych upływem czasu i agresją zewnętrzną, pozwalająca komórkom skóry lepiej przystosować się do stresu zewnętrznego i wydłużyć ich żywotność
Kompleks GLICYNA-CYNK – wyróżniony kosmetycznym Noblem za umiejętność rewolucyjnego zredukowania stresu oksydacyjnego (tzw. efekt anti-pollution) odpowiedzialnego za fotostarzenie się skóry
RE-ADVANCED – chroni komórki przed utratą energii (ATP) spowodowaną przez promienie UV oraz wspomaga układ odpornościowy skóry
Kwas hialuronowy daje efekt natychmiastowego wypełnienia zmarszczek, poprawia wiotkość skóry, nadaje jej młody wygląd,
AKTYWATOR KOLAGENU – pochodzi z bogatego w Lupeol oleju z łubinu, jest to cząsteczka zdolna do aktywacji nie tylko syntezy kolagenu, ale także syntezy HSP 47, białka regulacyjnego odpowiedzialnego za zapewnienie, że prokolagen, który tworzy się w fibroblastach i jest wydzielany do macierzy pozakomórkowej, ma optymalną strukturę.

Odkryj w sobie piękno... z naszymi zabiegami

Shopping Cart
Infolinia